лесно ли е да гледаш момче?

  • 1 656
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 878
Първото ми дете е момиче и сега съм в неизвестност относно гледането на сина ми.Засега е кротък ,но знам ли .......Понякога ми е трудно да намеря точният подход ,защото въпреки ,че е още бебе и ой си има характер  Crazy
Какво мога да очаквам като изненадки от господина? Mr. Green

Последна редакция: сб, 09 сеп 2006, 19:39 от Vivi

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз не съм срещнала трудности с отглеждането на момчето си. Тук там някое оплакване, че се е поступал с някой съученик, но мисля, че това си е в реда на нещата.

# 2
  • Мнения: 7 640
като чуя тази реплика, просто подивявам Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 3 042
Какво мога да очаквам като изненадки от господина? Mr. Green

Ние да не сме гадателки. Mr. Green Всички деца са различни. Освен това някой момичета са много по-палави от няколко момчета взети заедно. Wink Mr. Green

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Какво мога да очаквам като изненадки от господина? Mr. Green

Ние да не сме гадателки. Mr. Green

Пфу, изпревари ме! Mr. Green

# 5
  • софия
  • Мнения: 555
всичко, абсолютно всичко трябва да очакваш, както от господина, така и от госпожицата

# 6
  • София
  • Мнения: 2 967
Казват, че момче се гледа по-трудно. Майка ми също го каза, като имаш предвид, че ме е гледала сама. Сега ми помага много за детето и има база за сравнение. Но все пак всичко си е до детето.

# 7
  • Мнения: 6 164
Зависи от детето, но най-вече от родителя! Peace

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Извини ме, но въпроса ти ме разсмя.Гледам си момчето сама и трудности не срещам.Не е изскачал с ножове от чекмеджета, или да идва да се борим.Дали е момиче, или момче си зависи от самото дете!

# 9
  • Мнения: 3 331
Дали е момиче, или момче
си зависи от самото дете!

Биляна, и аз се разсмях искрено, като прочетох това. Ясно е какво си имала предвид, но виж само как звучи, извадено от контекста... Joy  Че дори и рима има Hug

# 10
  • Мнения: 5 178
Какво мога да очаквам като изненадки от господина? Mr. Green

Ние да не сме гадателки. Mr. Green Всички деца са различни. Освен това някой момичета са много по-палави от няколко момчета взети заедно. Wink Mr. Green

Така е племенницата е буйна за двама, а баткото е примерен пак за двама

# 11
  • Мнения: 416
като чуя тази реплика, просто подивявам Twisted Evil

И аз, и аз!

Моето е много палаво и се очертава буйно! И какво от това? Сто пъти го предпочитам такова и въобще не ми се вижда сложно да се възпитава момче, дори напротив!

# 12
  • Мнения: 2 531
И аз бях учудена като ми казваха преди да имам деца че момчетата са по махнати, но сега се присъединявам с 2 ръце към тези твърдения! Е явно при нас така се е случило! Баткото ми разказа играта отвсякъде, беба е съвсем различна/за щастие /  Но познавам и случай на обратното!

# 13
  • Мнения: 1 608
като чуя тази реплика, просто подивявам Twisted Evil

Джуджолинка, мислиш ли че някой наистина може да ти даде отговор на този въпрос?

# 14
  • Мнения: 878
зададох въпроса по-скоро за да споделите опита си ,а не да подивявате или да се смеете.
Аз съм гледала досега момиче ,както вече писах и ми беше интересно как се държат момчетата ,общо казано .....не съм искала от вас да гадаете бъдещето ми.....
Между другото вече наистина се чудя дали изобщо си струва да го има този форум ,след като се шири такава злоба ,ирония и желание за подигравки.
Не мислите ли ,че прекалявате бе хора ....майки сте все пак,така ли ще възпитаваме децата си?
Ако някой смята въпроса ми за смешен или глупав ,да не отговаря.Никого не съм задължила.
Виждам по мненията колко момичета са ме разбрали и споделили ,за което им благодаря.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт