Обърнете на Нова ТВ ...

  • 2 586
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
 ... и кажете колко са литрите, че с мъжо откачихме вече.  Shocked

Мислим да се обадим, ама незнаем отговора, не е 59.5 Литра.

# 1
  • Мнения: 46 434
Не звъни въобще, няма да ви изберат за участие, само ще ви вземат парите  Laughing

# 2
  • Мнения: 5 577
Хехе, няма да звъним, ама колко са бре литрите, мамка му.  #Crazy

Пулим се от един час.  Вече се разпсувахме яко, Боже, какво е това?

Взъняха над 100 пъти и никой не позна!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Тези игри са отвратителни, направо ужасни. Колко хора горят всяка вечер, но тези са хитри. Винаги има някаква уловка, някакво извратено логическо мислене. Хич и не се напрягайте, защото няма смисъл. Аз и друг път съм писала в такива теми - никой, никога не печели. Нека да ми докажат, че е обратното !

# 4
  • Мнения: 318
е аз на тези въпроси се пуля вече няколко нощи newsm78. А някой разбра ли какъв беше отговора на килограмите от преди няколко вечери и каква беше логиката?
имаше посочени 3 фитнес тежести - щанги, но сбора на посочените килограми не беше верния отговор. не разбирам каква е идеята.

# 5
  • Мнения: 46 434
Бе не им обръщай внимание на тия глупости, я гушни мъжа си и го мятай в кревата  Laughing

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 569
31.5 каза мъжа ми...аз не го гледам това, че ми бъркат в здравето, но се провикнах до хола...та така каза..

# 7
  • Мнения: 46 434
31.5 каза мъжа ми...аз не го гледам това, че ми бъркат в здравето, но се провикнах до хола...та така каза..

Ама защо, питак го Simple Smile какво е обяснението?

# 8
  • Мнения: 318
Я викни пак и питай  за логиката Rolling Eyes, че ще се пукна от любопитство #Crazy

# 9
  • Мнения: 2 212
Оооо, веднъж се загледах пак за едни литри...такава простотия, никой не познаваше всевъзможни отговори и накрая някаква уж отговори вярно и нищо не обясни защо така, после от нова показаха точно за 2 секунди някакво безумно обяснение, което след хиляди варианти пак не виждах как става...та общо взето всичко е мижи да те лАжем, обирници, ама пак не е виновен тоя дет яде баницата  Money

# 10
  • Мнения: 5 577
Ето един линк с нещо от гугъл по темата. Как става така?  #Crazy

http://asl-bg.com/club/printview.php?t=9576&start=0&sid= … 59f45aed5eefb646d

# 11
  • Мнения: 2 212
Верж, точно ама точно същото е, за което говорех горе...явно и предаването е повторение ...и аз тогава нали ти казвам, математическа гимназия съм завършила, смятах смятах мислих и не мога и не мога да го осъзная това  Shocked А това на снимката, което показаха на екрана се задържа точно 2 секунди за да отбият номера, всъщност ако гледаш докрай ще видиш ...тея ми иде да ...... #Cussing out

# 12
  • Мнения: 5 468
Мани ги тия бе. Лъжат като дърти цигани. И разбира се, балабурници като моя милост. Една вечер им пуснах 4 СМС-а един след друг и олекнах с 5 лева на мига, а за сметка на това 4 пъти ми върнаха отговор, че не съм номер 10 и да опитам отново #Cussing out. Добре, че успях да се спра на 4 път.
Аз се съмнявам, че изобщо на някой дават тези пари. Веднъж се беше събрала сума от 10 000 лв. Ами какво й пречи на Веселка да каже верния отговор на стринка си и тя да се обади... или нещо такова. А те със Зара като почнат - ХАйде бе, три дена хората ме спират и ме питат за отговора, а аз не казвам!.... пфу... разправяйте ги на старата ми капа вече.

# 13
  • Мнения: 5 577
Ок де, все трябва да има логично обяснение как става това, едва ли ни правят на луди така.  #Crazy

Аз също съм учила Висша математика 3 части, мъжо 4 даже  Laughing , едни химикали и елки сме разхвърляли, не е истина ... и не става.

# 14
  • Мнения: 318
Малеееееееееееееее, ама че е тъпо! Значи в конкретния случай ) 0,5 + 28 + 31 би трябвало да е 0.5 вино + 0.5  празна колбичка + ....някакъв остатък  въздух до ръба на бутилката , около 0.2 л + 28 л. + 28 л. празна колбичка + 1л въздух + 31 л олио + 31 л празна + 1л до ръба newsm78  121,2, ама пак не би трябвало да е точно

Общи условия

Активация на акаунт