Току що ни спряха водата :(

  • 2 663
  • 43
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Дали е някаква авария ? Само при нас ли е така или има и други ?
Аз съм в района на Медицинска Академия

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 21:44 от jullianna

# 1
  • Мнения: 2 550
Е, винаги можеш да купиш минерална вода и да се поливаш като цвете  Laughing
Шегувам се, да не се обидиш.
Моите съболезнования, сигурно е кофти без вода.

# 2
  • в баира
  • Мнения: 861
Със софийското парно и софийските боклуци занимават цяла България. Направо сън не ме хваща от притеснение. На теб пък водата ти спрели.
Аман!

# 3
  • София
  • Мнения: 6 522
тел.812 21 21 мисля, че ще ти свърши по-добра работа от поредната червена иконка.
стават и аварии от време на време и по улиците или при някой ваш съсед може би ...

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Със софийското парно и софийските боклуци занимават цяла България. Направо сън не ме хваща от притеснение. На теб пък водата ти спрели.
Аман!
Че ние какво сме виновни за това?  newsm78
Джулиана, обади се. Обикновено знаят какво става и за колко време ще се оправи.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 623
Благодаря на тези, които се опитаха да помогнат, а на останалите спокойна вечер и се извинявам ако по някакъв начин съм развалила душевния ви покой с моите незначителни проблеми  Crossing Arms Направо нямам думи .................

# 6
  • Мнения: 46 437
Звънни им, винаги са изчерпателни и любезни Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Специални благодарности на Биби   bouquet
На бул. Иван Гешов /бивш Дим. Несторов /има силен теч, но още нямат информация дали ще започне ремонта тази вечер или утре сутринта  Shocked
Тази информация е за всички живеещи наоколо.
В Родопите предполагам няма проблеми с водата за сега  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 2 550
В Родопите предполагам няма проблеми с водата за сега  Rolling Eyes

Е, там си имат чисти планински извори  Laughing

# 9
  • Мнения: 7 718
Със софийското парно и софийските боклуци занимават цяла България. Направо сън не ме хваща от притеснение. На теб пък водата ти спрели.
Аман!

Е, как видя нещо общо на спирането на водата със София?
Да ти имам асоциациите!

# 10
  • Мнения: 920
Ма как може да ни занимаваш с такива прозаични неща. Ние тук сме се заели с тоталното затопляне /не на София от Топлофикация/, с атомните оръжия, генно-модифицираните храни, приближаването на Земята към Слънцето.

Много обичам да няма вода. Зае... зарязвам всичко, де, и сядам. То без вода нищо не можеш да свършиш. Дано бързо да я пуснат.

# 11
  • в баира
  • Мнения: 861
Е, как видя нещо общо на спирането на водата със София?
Да ти имам асоциациите!

Ами пак е софийски проблема. Жалко, че ти не я виждаш!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 623
Извинявам се, не знаех, че този форум е създаден само за проблемите на живеещите из Родопите  Thinking
Ще го имам предвид  Naughty

# 13
  • в баира
  • Мнения: 861
Извинявам се, не знаех, че този форум е създаден само за проблемите на живеещите из Родопите  Thinking
Ще го имам предвид  Naughty
Аз не занимавам никого с родопските проблеми!

# 14
  • Sf
  • Мнения: 808
Ужас, аз съм на Драгшан, пресечка на Академик Гешов/Дим. Несторов... Но имаме вода... все още...
Джулс, дано скоро да ви я пуснат... Уикенд идва все пак! Успех от мен  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт