въпрос за хранене на новороден

  • 529
  • 11
  •   1
Отговори
как приготвяте храната?за всяко хранене по отделно преварявате храната или преварявате повече и после само я притопляте и слагате млякото.

Последна редакция: сб, 09 сеп 2006, 00:21 от Vivi

# 1
  • Мнения: 5 790
Как приготвяте храната? За всяко хранене по отделно преварявате храната или преварявате повече и после само я претопляте и слагате млякото?


Предполагам, че питаш за водата. Преварявах за всяко хранене.

# 2
  • Мнения: 240
Преварявам си водата сутринта, минавам я през бритата и после си правя млякото и го топля в уреда за затопляне на шишето.
Ти спокойно можеш да си съхраняваш преварената вода в един хубав термос и така да разполагаш с топла вода за целия ден - аз така процедирам като изляза за по-дълго време навън.
Много е удобно. Peace

# 3
благодаря ви много

Последна редакция: сб, 09 сеп 2006, 00:21 от Vivi

# 4
  • Мнения: 46 477
Преварявах веднъж, цялото количество за деня.
Преди да сложа млякото не съм я топлила, давах на стайна Т  Peace

# 5
  • Мнения: 2 019
преварявам веднъж за целия ден

# 6
  • Мнения: 434
Ако даваш мляко което изисква да се смсва на по-висока температура можеш да слагаш за 20 сек в микровълновата! Аз давам Фризовом и така ми е идеално

# 7
  • Мнения: 3 042
Преварявах наведнъж цялото количество и съхранявах в термос, защото давах Фризовом, а той се приготвя с гореща вода.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз приготвях/и все още го правя/цялото количество вода и съхранявам в термос и в едно неизползваемо шише с биберон/за студена/.

# 9
  • Мнения: 962
Ами сутринта преварявам водата за целия ден.Държа я на стайна Т предварително не я затоплям. Peace

# 10
  • Мнения: 409
преварявам веднъж за целия ден
Много е удобно.

# 11
  • Мнения: 6 164
Веднъж за целия, ако остане и за следващия даже. Peace

Общи условия

Активация на акаунт