Мацки помагайте

  • 1 765
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 633
 Зе четири дни трябва да измисля подарък за мъж ( много скъп за мен човек ). Дрехите и парфюмите тук не вършат работа. Трябва да е нещо, което да му бръкне в душата...

За подробностите не питайте щото няма да кажа Mr. Green


И наистина се надявам да ми помогнете с идеи,че зациклих...Ако е да посъветвам някого ок, но като е за мен и нищо не ми идва на ум ooooh!

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 18:05 от Kasidy

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ами ти нищо не казваш, как да те посъветваме. За 200лв могат да се купят много неща.
В първия момент веднага ми дойде идея за скъп марков часовник или нещо златно.

# 2
  • Мнения: 4 633
Какво трябва да кажа за да помогна ? Златно не става...не носи

# 3
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 722
Купи му въздушна пушка или въдица. В момента има ловно изложение в НДК. Има и дрехи и обувки маркови за лов и риболов!!!!! newsm78

# 4
  • Мнения: 4 633
Купи му въздушна пушка
Как пушка?! Яко ще му бръкна в душата....хихихихихи ( сега да не вземеш да се обидиш,просто адски ме разсмя )

# 5
  • Мнения: 221
примерно скок с бънджи (ако е такъв човек де) или някакво подобно изживяване.. нещо такова..

# 6
  • Мнения: 1 629
200-та лева и бъркането в душата си противоречат. Направи нещо за него. Без пари. Запиши му музика. Снимай филмче за живота му. Нарисувай го. Заведи го на място, където би искал да отиде. Разбра ме, нали.

# 7
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 722
Ами що пък не пушка или пистолет!!! То мъжете са едни големи деца, само дето играчките с им по-скъпи!!!!!!!Ха-ха-ха!!!!! Grinning

# 8
  • Мнения: 5 877
200-та лева и бъркането в душата си противоречат. Направи нещо за него. Без пари. Запиши му музика. Снимай филмче за живота му. Нарисувай го. Заведи го на място, където би искал да отиде. Разбра ме, нали.
Мюриель... обичам те. Може ли да насочвам към теб всички, които се чудят какво да ми подарят?

# 9
  • Мнения: 1 629
И аз та обичам, Зори Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 849
Мъжът ми каза да му вземеш Porshe GT2 (като говорихме за скъпите играчки), на него ще му бръкнеш в душата, а на теб дълбоко в джоба, но ще те помни до края на дните си. Чак мъжът ми се разчувства и взе да подсмърча (може е да е от лука, който бели  Wink )

# 11
  • Мнения: 3 271
200-та лева и бъркането в душата си противоречат. Направи нещо за него. Без пари. Запиши му музика. Снимай филмче за живота му. Нарисувай го. Заведи го на място, където би искал да отиде. Разбра ме, нали.
Мюриель... обичам те. Може ли да насочвам към теб всички, които се чудят какво да ми подарят?

Може ли да се запиша и аз  Hug

# 12
  • Мнения: 2 237
 Ако става въпрос за мъж с който си по-интимна (нали ме разбираш),иди при някой художник да те нарисува гола и после му подари портрета.Това го предлагам сериозно.Ако е просто приятел....
ох,незнам .... newsm78

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
200-та лева и бъркането в душата си противоречат. Направи нещо за него. Без пари. Запиши му музика. Снимай филмче за живота му. Нарисувай го. Заведи го на място, където би искал да отиде. Разбра ме, нали.
Мюриель... обичам те. Може ли да насочвам към теб всички, които се чудят какво да ми подарят?

Може ли да се запиша и аз  Hug
Мю, сърце мое! Hug
И аз да не остана назад... Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Мене ме интересува има ли хоби този човек и какви са ви отношенията.Кажи и ще давам идеи.

Общи условия

Активация на акаунт