случи ми се най-хубавото......

  • 2 102
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Привет на всички мами и бъдещи такива,днес след многоброини опити и мого надежди теста ми е положителен .очоквам второто си бебе.Втората чертичка е малко по-бледа но бремеността ми е факт.Искам да кажа на всички мами който се колебаят за второ бебе да деистват по въпроса,че ние от много страх направихме разлика от 9 г. с баткото.Страха ни беше породен от порок на сърцето на синчето ни който на 3г.трябваше да бъде отстранен оперативно от проф.Чирков-голям страх и ужас преживяхме но Господ беше с него и Слава Богу сега сме добре. Притеснявам се главно от това дали не е ген това болно сърчице защото има такива индикации.Дано този път детето ни се роди здраво.Вече се записах във вашия списък така че ще ВИчета редоно.Дано Света Богородица закриля всички мами нали знаете,че днас тя се е родила и че е закрилница на децата и родилките.Таня

# 1
  • Мнения: 2 567
Честита бременност! Да е лека и безпроблемна и едно прекрасно здраво бебенце!  Hug
Целувки на големия батко, да ви е жив и здрав!  Heart Eyes
В подфорум "Проблемно забременяване" има специална тема за хората, които дълго са чакали заветните 2 чертички, ще се радваме да споделиш там цялата история! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3289.0

# 2
  • Мнения: 313
Честита бременност!!! Да е лека и безпроблемна!!!! Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 3 360
Таня, мила, честито!   bouquet
Пожелавам лека бременност и най-прекрасното бебе, всичко ще бъде наред, днес е прекрасен ден, Богородица да ви пази   bouquet

# 4
  • Мнения: 409
Честита бременност! Да е лека и безпроблемна и едно прекрасно здраво бебенце!  Hug
Целувки на големия батко, да ви е жив и здрав!  Heart Eyes
В подфорум "Проблемно забременяване" има специална тема за хората, които дълго са чакали заветните 2 чертички, ще се радваме да споделиш там цялата история! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3289.0

ЧЕСТИТО И ОТ НАС.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 750
Честито! Да си здрава и положително настроена, всичко друго ще си дойде по местата!
Стискам палци да е лека бременността ти и да си мама на второ здраво детенце!   bouquet

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Честито! Желята ли безпроблемна бременност и леко раждане!

# 7
  • София
  • Мнения: 6 971
Честита бременност, желая ти да имаш здраво и спокойно бебче и много здраве на баткото.

# 8
  • Мнения: 2 274
   Честито   bouquet! Лека и безпроблемна бременност и едно хубаво здраво бебче накрая  Hug!

# 9
  • Мнения: 8
Момичета разплакахте ме благодаря за вниманието много сте задружни само ако знаете какъв кураж ми вдъхнахте  не очаквах такова топло посрещане.БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА МИЛИТЕ ДУМИ.....

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 576
Честито!
Желая ти лека и безпробемна бременност и едно сладко бебче да огласи къщата ви!  Laughing

# 11
  • Мнения: 99
Поздравления за теб и таткото!  smile3501
Много да се радвате на прекрасното събитие!   loveuuu Спокойна и безпроблемна бременност от сърце ти желая! И аз преди почти 8 месеца гледах и не вярвах на бледата розова чертичка, въпреки че цялото ми същество знаеше, че нося бебе. Толкова хубаво беше, че не можех да повярвам...Е, сега предстоят такива мигове...  newsm03

# 12
  • Мнения: 592
Мила Таня,ЧЕСТИТО ! Желая ти лека и безпроблемна бременност и едно здраво и хубаво бебче!

# 13
  • Мнения: 1 182
Честито и от мен!
Желая ти лека бременност и само положителни мисли и емоции  bouquet

# 14
  • Мнения: 942
Честито и от мен!Желая ти лека и безпроблемна бременост! И след няколко месеца да се радваш на едно прекрасно здраво бебче!

Общи условия

Активация на акаунт