Кой е инициаторът в семейството ви??? Относно броя на децата...

  • 3 163
  • 89
  •   1
Отговори

Анкета

Вие или мъжът ви е инициатор, що се касае да имате дете /или още едно дете/?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 08 окт 2006, 15:13

  • Sofia
  • Мнения: 4 036
При нас АЗ съм вечният инициатор.  Embarassed

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И двамата сме искали еднакво силно децата си (без "приблизително").

# 2
  • Мнения: 5 577
Той иска повече второ дете от мен. И аз искам, но по-малко.

Онзи ден каза, че трябва да се замислим, защото разликата им ставала голяма вече.

# 3
  • Мнения: 338
Аз бях инициаторката.Но за 2ро се услушваме и двамата още.

# 4
  • Мнения: 1 492
Той е инициатора, аз все се дърпам, ама докога ли?

# 5
  • Мнения: 9 990
Моят вариант го няма Rolling Eyes
В смисъл-двамата сме искали различни неща в различни периоди от време.После сме стигали до единодушие, или нещата така са се развивали, че да паснат желанията ни и плановете ни в един момент.Няма положение, в което  някой да натиска другия за такова нещо.Говорили сме, обсъждали сме нещата, преценявали сме възможностите и времето.Децата ни са планирани.

# 6
  • Мнения: 271
аз бях анициаторката Mr. Green,не че той не искаше,но винаги предлагаше да поизчакаме още малко.е,аз надделях

# 7
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
И двамата искаме второ дете , но по здравословни причини нетрябва.................. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

# 8
  • Мнения: 8 505
И двамата искаме второ,че и трето.Но не е сега момента Confused

# 9
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Моят отговор го няма. И двамата искахме еднакво да имаме деца , но като инициатива да започнем "да работим" по въпроса и двата пъти беше негова.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 621
И двамата еднакво го искахме и планирахме. И за друго дете пак ще е така. Peace

# 11
  • Мнения: 3 042
За първото дете инициатори бяхме и двамата.
Не искахме второ, докато не ми влезе някаква муха в главата, че трябва да имам още едно дете. Crossing Arms Мъжът ми отначало се дърпаше, но къде ще иде Joy Joy Joy накрая се съгласи и забременях с малкият.
Сега си ги обича и двете еднакво Wink.

# 12
  • Мнения: 1 866
И двете ни деца са планирани и за двете в точно определен момент съвсем ясно си казахме, че спираме да се пазим, за да забременея. Но за първото инициативата дойде от мъжа ми, а за второто аз бях по-нетърпеливата.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 421
 И моят отговор го няма - и двете ни деца не са планирани. И в двата случая аз смятах, че е много неподходящ момента(а не че не искам деца) и в двата случая той беше радостен. Винаги е искал две деца, а аз след първото не си и помислях за второ. Но всъщност не се е стигало до ситуация, в която някой да натиска, а другият да не иска деца.

# 14
  • Мнения: 1 455
При нас АЗ съм вечният инициатор.  Embarassed
и при нас така

Общи условия

Активация на акаунт