Без цикъл след неуспешно инвитро?

  • 6 727
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 226
Нормално ли е, или още нещо не ми е наред? newsm78

# 1
zdravey ,pri men se poluchi bioximichna bremennost,i e neshto kato neuspeshno.Mislya che e normalno edno zakasnenie,tay kato pri ivnitro se stimulirash s xormoni i sega  v organizma ti e edin malak xaos,dokato se poluchi xarmonya megdu tiax.Na men mi zakasnya 5 dena,no ako eventualno tvoeto zakasnenie e dosta po golyamo mogesh da napravish test  za vseki sluchay!!!kasmet!!!!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 841
Нормално ли е, или още нещо не ми е наред? newsm78
Ами кажи колко дена ти закъснява, чакаш след трансфер или следващия цикъл?

# 3
  • Мнения: 1 226
С два дена, но въобще няма изгледи да дойде.ПМС-то ми е ясно изразено, а сега - нищо.Не е след трансфера, а следващия цикъл.Нормално ли е наистина?

# 4
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ами защо не отидеш на лекар, иначе след ин витрото може да се получат такива аномалии, все пак са те наблъскали с хормони, този път може да ти дойде и без ПМС.

# 5
  • Мнения: 7 716
Поне два цикъла след ин-витро е възможно да се получат аномалии. Не е нещо тревожно. Изчакай.

# 6
  • Мнения: 307
С два дена, но въобще няма изгледи да дойде.ПМС-то ми е ясно изразено, а сега - нищо.Не е след трансфера, а следващия цикъл.Нормално ли е наистина?
Здравей,
Аз бях с 8 годишен стерилитет,два неуспешни опита инвитро.След втория, на следващия месец ми закъсня.Мислех си ,че са някакви аномалии от хормоните,но се оказа че съм бременна.Не знам каква химия стана или Бог се смили,но бебчето е факт.А после още едно...
Пожелавам ти успех  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 226
Благодаря на всички!
Вече няма проблем.Появи се.За мое съжаление.Тайничко се молех за някакво чудо и  EFPЖалко.Но има и следващ път.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт