Какви пюрета за бебе на 3 месеца?

  • 4 071
  • 37
  •   1
Отговори
Здравейте,аз ве4е ще запо4вам да давам пюрета на моята бебка,но не зная какви и на коя фирма,ще се радвам ако ме насо4ите!

# 1
  • софия
  • Мнения: 555
Малеее много рано. Мойте юнаци бяха на мляко цели 6 месеца. Я си помисли не е ли рано?

# 2
  • Мнения: 5 790
Никакви.

# 3
Ами моя позната дава на нейното бебе веднага като навърши 3 месеца,дали е още рано,да изчакам ли още? Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 23:46 от Vivi

# 4
  • Мнения: 5 241
Изчакай  Peace
Като стане на 4 месеца можеш да започнеш с каша  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 042
На която фирма си харесаш Peace

Ето една тева за впечетленията от пюретата

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
На 3 мес.-мляко, малко е рано за пюрета. Но все пак, ти си майката и ти ще прецениш, има много изписано по въпроса във форума.

# 7
  • Мнения: 5 790
Ami moia poznata dava na neinoto bebe vednaga kato navar6i 3 meseca,dali e o6te rano,da iz4akam li o6te? Rolling Eyes

Твоята позната може да прави каквито си иска експерименти. Прочети в Библиотеката  за ранното и късното захранване, вредата от ранното и ползата от късното.
Аз лично съм захранила на 6 навършени месеца и не съжалявам въобще за това.
В края на краищата избора си е твой как да захраниш. Но поне прочети за ранното и късното и тогава прецени.
Това може да ти е от полза:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8557
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=7681

# 8
  • Мнения: 46 437

Давай млекце, нищо друго  Peace

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз съм против по-късното захранване- какво ще спечелиш  - давай му пюрета спокойно. Захраних детето си на 3 месеца, нито алергия има, всичко обича да яде и сега по цял ден повтаря - АМ-АМ.
Всеки сам си преценява в крайна сметка  Hug

# 11
  • Мнения: 772
по темата-давала съм ганчев и хип и мисля че нямат кой знае каква разлика освен в  цената ooooh!

мисля да пробвам ам-ам и хаме-чувала съм много добри отзиви

сега аз ги приготвям и зеленчуковите и плодовите защото ми прави страхотно удоволствие.  chef

успех и ако има нещо питай  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 288
на повечето фирми пюретата са за навършени 4 месеца. така че ви е доста рано за захранването, дори от тази гледна точка.
аз започнах с хип- ранни моркови. после моркови и картофи. картофи и тиква и т.н. но ние бяха на 6 месеца  и половина. дотогава само кърма.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 157
на повечето фирми пюретата са за навършени 4 месеца. така че ви е доста рано за захранването, дори от тази гледна точка.
аз започнах с хип- ранни моркови. после моркови и картофи. картофи и тиква и т.н............

С тази разлика че аз захраних на 4,5мес. с плодово и на 5,5мес. със зеленчуково feeding

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз също съм от рано захранилите, но тогава нямах информация. Ти я имаш сега с този форум. Поразрови се попрочети малко и не бързай, има време за всичко. Може нищо да му няма на детето ти, както е и с моите, но май е по-добре да не рискуваш. Ти решаваш, но гледай решението ти да е информирано.

Общи условия

Активация на акаунт