Морковена каша + ?

  • 654
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Имам една кутия каша от моркови (имахме разстройство) ,но детето не иска да я яде сега.
Имате ли идеи за различни комбинации от кашата + някакъв продукт ?
Пробвах я каша + бисквити,но не беше много очарована.
Чувала съм рецепти с каша,но не мога да се сетя в момента.

п.с. Кашата е " Слънчо"

Благодаря !!!

# 1
  • Мнения: 772
аз много опит с кашите нямам но знам че детето на моя позната не ядеше ябълкова каша и тя смесваше по малко с бананова и така минаваше номера.дано стане и при теб
успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 116
Моркови с картофи!  Peace

# 3
  • Мнения: 3 042
Прибавяй по малко към другите каши. Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
При нас го има същия проблем,но с безмлечна каша от елда.Взех една бананова на Хумана и ги смесвам,като обаче преобладава банановата,че иначе пак се мръщим.Но така лъжичка по лъжичка ще свърши.

# 5
  • Мнения: 27 524
Прибавяй по малко към другите каши. Peace

 Peace

Или по малко в АМ.

# 6
  • Мнения: 7 640
аз ползвам тази от картофи идомати за сгъстяване на супите откухнята, особено млечната- приема се с удоволствие

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
аз ползвам тази от картофи идомати за сгъстяване на супите откухнята, особено млечната- приема се с удоволствие
Това е много хубав вариант и идея. Можеш вместо с хляб или сухар да сгъстиш супата с кашата.

# 8
  • Мнения: 135
Даа
Това е много добро решение.Ето затова е този форум...нямаше да ми дойде на акъла.
Благодаря ти PolarFox
И на другите мами,всичко ще опитам.

# 9
  • Мнения: 6 164
А защо не добавиш плод/-ове?

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
Както са ти казали,пробвай да сгъстяваш супички или по-редки манджички с кашите.Става доста добре.Аз поне така ги оползотворявам останалите кашички Wink

# 11
  • Мнения: 135
Пробвах тази ве4ер номера с супите.Стана  Peace и си го хапна сладко.Е останаха и две три лъжички,ама няма да алчнея сега я  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт