Търсе се излишно детско креватче?

  • 936
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 353
  Една моя съседка е в затруднено материално положение и нямат пари за детско креватче. Моля, ако някой има такова в излишък и му се подарява да ми пише на лични Hug

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  Една моя съседка е в затруднено материално положение и нямат пари за детско креватче. Моля, ако някой има такова в излишък и му се подарява да ми пише на лични Hug

Деата има цяла пусната тема  Twisted Evil,в която се споменава и креватче.Само че сега виждам че е запазено след почти месечно предлагане на нас CloseНо можеш да пробаш Евче да се свързеш с нея  Wink

# 2
  • Мнения: 2 584
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=121330.0
Евче ето тук също има едно, пуснах лс.  на майката да я питам от къде е кото ми отговори ще пиша

# 3
  • София
  • Мнения: 2 356
Taзи майка подарява кошара:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=125604.0
от Варна е обаче. Ако се свържете с нея, кошарата може да се прати (предполагам, че е сгъваема) по междуградски автобус. Старозагорските автобуси например извършват тази услуга.

За леглото на Деата - то е за голямо дете, още щом видях темата се сетих за нейната и погледнах - има снимки, а и тя пише, че не е много за бебе  Hug  , иначе щях да подсетя.

# 4
  • Мнения: 2 353
  Благодаря ви момичета!
  Роси няма какво да ми се зъбиш! Пуснах темата, връщайки се от деветчасов път, нямах нито време, нито сили да чета всички теми Twisted Evil

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  Благодаря ви момичета!
  Роси няма какво да ми се зъбиш! Пуснах темата, връщайки се от деветчасов път, нямах нито време, нито сили да чета всички теми Twisted Evil

ма алооооо,тамън си измих зъбите  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 353
 Надявам се във връзка с пристигането ми, искала си да ме посрещнеш добре, нали?

# 7
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Надявам се във връзка с пристигането ми, искала си да ме посрещнеш добре, нали?

дааааааааааа Mr. Green Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 6 743
Евка, имам телефони на една жена при мен.Остави ми ги на акцията.Предлага детско легло с матраче и всичко!  Hug Ако искаш - пиши ми   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 327
и аз бих искала да си подаря преносимата кошарка на някоя мама, която има нужда. Не е нова, купих я от друга майка от форума, но е доста запазена. На едно ниво е. Матрачето го купих, когато се роди щерка ми. Към креватчето давам и олекотена завивка.
мога да подаря и ваничка за къпане и лятна количка на ТСМ

# 10
Мили мами,

моля да ме извините ако се включвам неуместно или със закъснение.Аз търся семейство, на което да дам круватче 120/60 см с дюшече и 2 чекмеджета.Не е ново - спали са сина ми и дъщеря ми /на 7 и на 1 г. 4 м./,но е в добро състояние.Ако майката,за която се говореше в началото на темата не е получила креватче пишете ми и аз ще помогна. Или пък ако има други желаещи.

Поздрави,
Рени

Общи условия

Активация на акаунт