Хомеопат гр.Русе

  • 4 456
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 532
Момичета,
отскоро живея в Русе и не съм наясно с нещата.Моля ви препоръчайте ми класически хомеопат тук.
Благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 735
Отдавна живея тук, но и аз търся отговор на същия въпрос.

# 2
  • Мнения: 952
Отдавна живея тук, но и аз търся отговор на същия въпрос.

 infinity ,нали ти бях казала за един хомеопат зад сл-ца Малина му е кабинета, Ивелин Димитров мисля се казваше.Ти ходи ли при него?..доколкото знам него го спрягат за добър хомеопат Peace

# 3
  • Мнения: 2 732
Няма в града ни класически хомеопат  Confused.Иначе и на мен ми хвалят този до сладкарница Малина Thinking

# 4
  • Мнения: 532
Няма в града ни класически хомеопат  Confused.Иначе и на мен ми хвалят този до сладкарница Малина Thinking
Може  да е добър наистина,но и аз доколкото знам не е класически...

# 5
  • Мнения: 263
Дали имате някаква нова информация??? Можете ли да препоръчате класически хомеопат в Русе, Силистра, или някой съседен град?

# 6
  • Мнения: 532
Здравей,

единственото ново за мен е,че в момента се провежда Световна седмица на Хомеопатията.
Това,което забелязах е,че аптеката в ДКЦ 1 в Русе е отбелязана за място,в което се предлагат брошури и т.н.
Та си мисля,че там могат да имат повече инфо.

Не знам до колко бях полезна.

Поздрави   bouquet

# 7
  • Мнения: 3 376
Момичета нещо ново да знае някоя от вас?Освен "единствения" ни май досега хомеопат в града дали има още някой?
Наистина ме интересува,моля ви ако някоя от вас има инфо да го сподели!!! Flutter

# 8
  • Мнения: 327
Ние ходим при д-р Антонова, но мисля че не класически хомеопат, защото ни изписва и продукти на Боарон- Седатив и Коризалия...

Не знам какво да правя- да продължавам ли при нея или да се откажем, страх ме е да не стане по-зле?

# 9
  • Мнения: 3 376
Ася Антонова ли?Тя в първа поликника ли е,защото на мен ми казаха за една докторка там,не помня точно името,но мисля че така се казваше...

# 10
  • Мнения: 1 735
Аз имам лоши впечатления от Антонова + това тя не е класически хомеопат.

Общи условия

Активация на акаунт