Аз искам бебче, а той?

  • 3 321
  • 48
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 509
Здравейте момичета,
Чета Вашите теми и коментари от доста време, но едва сега се решавам да пиша. Надявам на съвет и подкрепа. Имам проблем с приятелят ми с когото сме заедно от година и половина. Той е на 31г., а аз на 28. Много, ама страшно много искам да си имаме бебче, а той не  Cry "било рано", "първо трябвало да се съберем" (той живее с родителите си!) и какви ли не други оправдания. И аз и той сме завършили и имаме стабилна работа, има и къде да живеем. Ох, не искам да отлагам вече, защото времето си лети, аз навъртях годинките и се страхувам много, че после може да стане по-трудно. Напоследък доста се изнервям от това положение и се страхувам да не се разделим заради това!
Много ще се радвам ако ми дадете съвет или някоя хитринка, за да успея да го накарам да размисли.
Предварително Ви благодаря много  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 17:22 от Kylie

# 1
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
преди време и аз имах този проблем,но благодарение на момичетата от форума някак си го навих и сега го иска повече от мен,виж тук може да ти е от полза това е моята тема от предиhttps://http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=100110.0

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Ти имаш право да бъдеш майка! В крайна сметка, ако той не желае, извинявай, но можеш да го смениш.
Извинявай, че така говоря, съжалявам, но ядосвам се като чуя някой мъж да дава такива оправдания и да лишава жената от нещо  толкова човешко.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 383
Ти имаш право да бъдеш майка! В крайна сметка, ако той не желае, извинявай, но можеш да го смениш.
Извинявай, че така говоря, съжалявам, но ядосвам се като чуя някой мъж да дава такива оправдания и да лишава жената от нещо  толкова човешко.

Не съм съгласна. Не е задължително да бързаш да го сменяш. След като смята, че първо трябва да се съберете - работи по тази част. Заживейте заедно. А ти не си престаряла. Може да не бързаш толкова и в същото време да го обработваш бавно.

# 4
  • Мнения: 2 015
Преди 1 година бях в твоето положение!Първо не живеех ме заедно, защото майка му не ме харесваше, но аз виждах, че годините ми минават, защото бях с него вече 5 години и реших да променя нещата.Казах му, че ако държи на мен трябва да направи нещо или съм готова да се разделим и всеки да си тръгне по своя път.После се събрах ме, а аз започнах да искам и бебче, ама той: "било рано".Рано, рано ама той вече на 32г.!И за това се заинатих и с доста усилия и благодарение на този сайт постигнах целта си!А сега той е много щастлив, че ще става татко на един малък мъж!

# 5
  • Мнения: 2 309
Според мен, ако решите да имате дете, то трябва да е еднакво искано от двамата. Ставала съм свидетел на семейства, при които жената навива някак си мъжа да имат дете, но той нехае после за него. Рискуваш да не се привърже към семейното огнище, а недай си боже да не си заобича детето, за тези неща няма навиване - или двама души го искат или не. Мъжете са особена порода, особено след като навършат 30 - стават ясно изразени егоисти. Съжалявам, ако съм по-остра, но това е моето мнение.

# 6
  • Мнения: 7 474
И според мен първо го навий да заживеете заедно , а другото ще дойде след това  Peace

# 7
  • Мнения: 5 622
И според мен първо го навий да заживеете заедно , а другото ще дойде след това  Peace

И според мен също  Peace

# 8
  • Мнения: 6 991
Мъжете са особена порода, особено след като навършат 30 - стават ясно изразени егоисти.
Аз не съм авторката на темата, но си чета, защото при нас е горе -долу същото, но с някои още по-утежняващи положението за него неща.Както и да е. Това, което съм цитирала ми направи впечетление, защото моят мъж е на 22 ( Laughing ) и една друга дама на друго място ми беше казала, че мъжете до 30 са абсолютно неспособни да се грижат за друг човек , камо ли за семейство и деца, което си противоречи с горното...Кое от двете е вярно? Защото моят мъж е много загрижен за мен ( аз имам малко здравословни проблеми) и се учудвам от такива думи... Rolling Eyes

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Познато усещане... аз го чаках 4-5 год. да се навие. През това време- приказки, увещания... но без да досаждам прекалено. Накрая кандиса. С второто беше по-лесно, а за трето казва, че няма проблем ooooh! Аз обаче май съм дотук с ражданията Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 509
Момичета само да добавя нещо май доста важничко  Wink
Той е само дете на "любящи родители" които ми се струва, че доста му се месят в живота Sad
По отношение на това дали ме обича, сигурна съм! Повтаря ми го постоянно и каза че ме е избрал за до края на живота си (на думи само).
Според вас той кога изобщо ще поиска дете на 35, 40 защото аз тогава ще сам отдавна минала 30-те Sad

# 11
  • Мнения: 1 364
Първо се съберете да живеете заедно и тогава детето само ще дойде.

# 12
  • Мнения: 3 622
Аз съм на 30 и имам един син на 8 години, от година вече много се замислям за второ дете, но мъжа ми казва "Има време" "Разходите щели да станат повече" и разни други все да отлагаме. Повечето ни приятели имат вече по второ, а той ми казва ТЪРПЕНИЕ. Ама вече го нямам това търпение.  smile3514
В твоята ситуация мога да те посъветвам първо да заживеете заедно, а и като се обичате бебето ще дойде от самосебе си. Много е трудно да ти кажа че хубавите работи бавно ставали, сигурно е така, но мога да ти кажа, че когато искаш нещо много силно то става. Пожелавам ти успех

# 13
  • Мнения: 4 621
И според мен първо го навий да заживеете заедно , а другото ще дойде след това  Peace
Това е и моето мнение Peace

# 14
  • Мнения: 431
Ами аз си мисля, че той е прав да иска първо да заживеете заедно. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт