помощ за подарък на момиче-3клас

  • 2 006
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 211
давайте идеи, че нещо не ми идва музата.
На моя приятелка детето, има рожден ден и след 2 дни имен ден, така, че поводът е голям.

# 1
  • Мнения: 2 125
Например нова раничка за училище, несесер с химикалки и разни други неща вътре, дневник с катинарче...
Доста интересни и цветни момичешки неща има...

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Има едни много интересни плюшени чантички във форма на животни. Ефектни са - хем плюшена играчка, хем - чанта.

# 3
  • Мнения: 667
Точно на тази възраст е дъщеря ми. Подаръците, които правим и ни подаряват и тя им се радва са: хубава дрешка, комплект сребърни обеци и колие /нежни и подходящи за възрастта им/, дезодорант, чантичка, хубава енциклопедия, радват се и на кукли.
Момичетата се впечатляват много от рокли. Сега има летни намаления, но ако вземеш нещо лятно, предвиди да е малко по-голямо, за да може догодина да става. Ние така подарихме рокличка скоро и рожденничката е много доволна.

# 4
  • Мнения: 2 673
  Бих добавила и всичко, което марката Gabol предлага..

# 5
  • Мнения: 3 211
Точно на тази възраст е дъщеря ми. Подаръците, които правим и ни подаряват и тя им се радва са: хубава дрешка, комплект сребърни обеци и колие /нежни и подходящи за възрастта им/, дезодорант, чантичка, хубава енциклопедия, радват се и на кукли.
Момичетата се впечатляват много от рокли. Сега има летни намаления, но ако вземеш нещо лятно, предвиди да е малко по-голямо, за да може догодина да става. Ние така подарихме рокличка скоро и рожденничката е много доволна.

Можеш ли да ми подскажеш какъв тип енциклопедии би харесала?
А пък за червила, обички и лакове, това е по-скоро за моята дъщеря, каката не се впечатлява много от тези неща, поне така мисля. Много е интелигентна и ученолюбива, мисля си за нещо в тази насока, но на по-пораснали деца въобще не знам кое би им харесало.
И племенникът ми е 4 клас и за него винаги ми е трудно да избирам подарък
А каква е тази марка Gabol? Какви продукти са?

Общи условия

Активация на акаунт