сменихте ли АМ с частично адаптирано след 6 месечна възраст?

  • 513
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 801
преглеждах стари детски списания и попаднах на реклама на Фриопеп, прочетох я,защото не знаех,че имало частично адаптирани млека......за след 6 месечна възраст.......и се запитах дали наистина трябва да се смени АМ-а с такова,което е частично адаптирано?

# 1
  • Мнения: 46 437
Всяко си е съобразено с потребностите на съответната въраст  Peace
Спазвай указанията на кутията  Grinning

# 2
  • Мнения: 271
да трябва да се смени.примерно nan1 е до 6 месеца,после nan2 до годинка,а след годинка нестле джуниър.така са и фризо 1,2 и 3,както и другите марки Peace

# 3
  • Мнения: 7 640
да, но от седмия месец, не от шестия

# 4
  • Мнения: 3 042
Когато щерката навърши 6м смених АМ с частично адаптирано /Фризолак с Фризомел - така се казваха тогава Wink/ .
Малкият беше на Фризовом и не съм го сменяла, защото няма частично адаптирано антирефлуксно мляко. След като спря да го пие/ в края на 9 м/ дадох частично адаптирано, но почти не е пил защото още преди това отказа да пие мляко. След като стана на годинка започнах с мляко за след годинка.

# 5
  • Мнения: 801
аз питам,защото ми е интересно....Радост е от втория месец на кърма и вечер давах добавка Фризовом,защото повръща, от две седмици започнах да я дохранвам при всяко хранене и тя си изпива всичко,защото кърмата вече не й стига...почти на 5 месеца е,та затова почнах вече да чета и този форум за "хранене с АМ и захранване", но щом Фризовома е до годинка, най-вероятно на него ще си останем

# 6
  • Мнения: 2 019
да, но от седмия месец, не от шестия
Peace

# 7
  • Мнения: 27 524
да трябва да се смени.примерно nan1 е до 6 месеца,после nan2 до годинка,а след годинка нестле джуниър.така са и фризо 1,2 и 3,както и другите марки Peace

Така са, ама в България. Непонятно ми е защо и каква е разликата  Thinking

Всички млека в Европа са от 0 до 4-ти месец, след 4-ти до 8-ми, след 8-ми до годинка и останалите са за след годинка. Защо в Бг същите млека са до 6-ти месец...не знам.

Но така или иначе се спазва написаното на кутията. Така че тук децата минават на частично адаптирано след 4-ти месец. Когато всъщност се появяват и новите, завишени нужди на бебешкия организъм.

# 8
  • Мнения: 5 183
Така са, ама в България. Непонятно ми е защо и каква е разликата  Thinking

Всички млека в Европа са от 0 до 4-ти месец, след 4-ти до 8-ми, след 8-ми до годинка и останалите са за след годинка. Защо в Бг същите млека са до 6-ти месец...не знам.

Не само в България. Тук също е така.

# 9
  • Мнения: 1 951
Давах Милумил 1 до 4-я месец, после спазвайки указанията на кутията, минах на Милумил 2, а от 8-я ще сме на 3-ка  Peace

# 10
  • Мнения: 7 640
не само в България Фризо 1 е до 6 мес!
http://www.friso.com.sg/friso1.html

Общи условия

Активация на акаунт