градина в Овча купел 2

  • 476
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 448
Мили Мами,
Наскоро се преместихме в Овча купел 2 и се появи проблема с градините.Синът ми е на 2 год и 10 месеца и беше приет в ОДЗ в Студ. град,където живеехме доскоро.Не знаехме,че ще се наложи да се местим и затова нямам подадена молба тук.Както се досещате няма никакви места тук и в близките квартали, а пътуване до Студ. град и в предстоящите зимни месеци с това болнаво дете е немислимо.Сменят се по 2 транспорта във всяка посока.....
Няма градина,не мога и да тръгна на работа newsm78
Моля помогнете!Някой да има връзки в 33 ОДЗ ?

# 1
  • Мнения: 967
И аз живея в Овча купел 2 и знам колко е трудно със свободните места в градините. Мога да те посъветвам три неща:
1) Пробва ли да предложиш спонсорство, за да запишат детето? В 33 ОДЗ не знам дали ще проработи, но в Детелина мисля, че може и да стане.
2) Ако не стане провери дали няма свободни места в градините в центъра. Там живеят малко деца и наплива не е голям. Аз миналата годин записах сина ми на ясла в центъра без да чакам ред. Пак няма да ти е близо, но все пак ще е двойно пшо-близо от Студентски град и ще ползваш само един транспорт, а и ако ти или таткото работите в центъра ще може да съчетавте лесно воденето.
3)В Овча Купел има частна детска градина, където без проблем ще запишеш детето стига да можеш да си позволиш финансово.
Успех  Hug
Къде сте в Овча купел 2 - може някой ден да излезем заедно с децата из квартала?

# 2
  • Мнения: 293
здрасти, Мария ми е приятелка, и тъй като замина за уикенда, ме помоли да следя темата Simple Smile

спонсорство - не става да си позволят, тя скоро напусна работа, и сега, преди да потърси нова, иска да уреди въпроса с детската градина.. Това май отговаря и на другите въпроси.

За излизане - сигурна съм, че ще се радва, тя е общителен и мил човек Simple Smile Но като се върне, ще ти пише Simple Smile

# 3
проверете в ЦДГ 145. Там цялата база и дограма е нова.Персонала е чудесен.Успех

Общи условия

Активация на акаунт