Луннен ден

  • 715
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 032
Хайде, казвайте точния час за тази вечер (нали е пълнолуние или пак не съм доразбрала?), да разтоварваме един ден.

# 1
  • Мнения: 4 806
срешнах в предната тема, че започва май днес в 21:42... ама не съм много сигурна...

# 2
  • Мнения: 2 032
Асса, къде е тази тема (съФсем окьоравях; погледнах нагоре-надолу преди да питам: ама нищо не видях).

# 3
  • Мнения: 4 806
някъде на 4-5-6 страница/// доста е назад, все пак е от миналата седмица

# 4
  • Мнения: 46 488
срешнах в предната тема, че започва май днес в 21:42... ама не съм много сигурна...

20.44 ч. пише тук  Peace

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 3 271
ОХ, май няма много ефект от тези лунни дни   smile3515smile3511 smile3514

# 7
  • Мнения: 3 334
и аз ще я правя и този път,вече за втори път.Назад съм с 1,5кг.Дано с утрешната част да съм поне с 2кг. назад PraynigУспех и на вас момичета Peace

# 8
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А така, изпреварихте ме и пуснахте темата...ама аз с тая гадна варицела на малкия така съм се шашнала,че почти бях забравила...с вас съм Peace!

# 9
  • Мнения: 2 032
ОХ, май няма много ефект от тези лунни дни 

Има, има.  Като леко изпитание на волята, и малко почивка за храносмилателната система си е отлично упражнение.  После ти е едно такова лекичко и приятно...Аз даже не си правя труда да се тегля, по-важно за мен е разтоварването (когато издържа де)

# 10
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Как сте,момичета? Аз съм добре,ама то покрай шарката на малкия хапка не ми се хапва...
Пийте много вода и успех Peace!

# 11
  • Мнения: 2 631
Ами сега, в коя тема да се записваме!? newsm78 newsm78

Иначе съм на линия! Wink

# 12
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро момичета Hug!
Аз съм -0,600 кг., но още няма да си сменям лентичката - нека ги задържа, пък и да ги закръгля на 1кг. Grinning
При вас има ли успехи?
Приятен ден  bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт