Обиждали ли са ви публично във форума?

  • 5 056
  • 157
  •   1
Отговори
  • Мнения: 818
Искам да попитам вас мами обиждали ли сте  или били ли сте обидени от някоя съфорумка?И ако да какво правите във случая?Става въпрос за вчерашна тема,в която ме обидиха и понеже ми е за първи път ми е интересно как се справяте с такива ситуации,освен да уведомите модератора.

# 1
  • Мнения: 1 858
Да случвало са е да съм била обидена и в самия форум а две даже и на лични почнаха- да им се чуди човек на каруцарския език човек, който извадиха.
Колкото до мен сигурна съм, че и аз съм обидила някой.

А ти за коя тема говориш и кой те е обидил?

# 2
  • Мнения: 3 537
За сега-не. Rolling Eyes

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 379
Никой не ме е обиждал и се надявам и аз да не съм обидила никого  Peace
Старая се да съм толерантна с всички, а и поначало не съм конфликтна личност  Hug
Не се ядойсвай излишно - това все пак е само форум  Wink

# 4
  • Мнения: 990
Не ми се е случвало досега да ме обидят , но ако стане незнам как бих реагирала, но със сигурност няма да остана длъжна на никого Mr. Green! А сега като се замисля  newsm78  явно ще трябва да съм  написала нещо доста " сосничко " за да предизвикам такова отношение! Знае ли човек -колкото хора ,толкова мнения!

# 5
  • Мнения: 7 718
Ами доста често ме обиждат, но и аз не си премълчавам, защото съм за ред и справедливост.
Обаче хич не си го слагам на сърце. Laughing

# 6
# 7
  • Мнения: 5 622

 Охоооооо.......

# 8
  • Мнения: 2 550

 newsm47
Веднага доложи на ЛС кой те е обиждал! Ще ги размажа като мухи!  Crazy

# 9
  • Мнения: 818
Обидата беше придружена с постване на снимки от албума ми и подигравка с начина ми на живот.Аз се поддадох,но на лични и обидих и аз.Мненията са изтрити вече,но все пак искам да разбера.Хората които направиха шоуто се преставиха за висша класа над мен и се подиграха с това че съм била по-низша от тях(разбирайте бедна),а искам да подчартая ,че тези потребителки участват в благотворителни акции и т.н(набират помощи за бедни и изоставени деца)!

# 10
  • Мнения: 11 306
Доста обиди (неоснователни) отнесох по едно време, без да имам възможност да се защитя или дори да си кажа мнението (пък и да го бях казала, някой щеше да ме чуе Crazy)
Опитах се с една от съфорумките да се разясним на лични, но уви - срещнах пак неразбиране и подигравки.
Трябваше ми време да преглътна горчилката и да реша да не взема виртуалните обиди навътре.
Все пак бяха от хора, които не познавам лично, те мен - също не.
Сега дори и да ме напсуват, просто ще се изсмея и ще продължа да си пиша.
Свят шарен, хора всякакви.

# 11
  • Мнения: 5 622

 newsm47
Веднага доложи на ЛС кой те е обиждал! Ще ги размажа като мухи!  Crazy

Благодарство. Знам си аз, че ти се иска да застанеш зад мен (във всеки един смисъл  Whistling)

Ама аз съм си свършила работата смятам. Казала съм каквото трябва на когото трябва, след това надлежно съм си го преместила от левия крачол у десно и съм пак на линия Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 7 718
Обидата беше придружена с постване на снимки от албума ми и подигравка с начина ми на живот.Аз се поддадох,но на лични и обидих и аз.Мненията са изтрити вече,но все пак искам да разбера.Хората които направиха шоуто се преставиха за висша класа над мен и се подиграха с това че съм била по-низша от тях(разбирайте бедна),а искам да подчартая ,че тези потребителки участват в благотворителни акции и т.н(набират помощи за бедни и изоставени деца)!

Не им обръщай внимание. Бог забавя, но не забравя.
На този свят няма нищо вечно или стабилно.
Ако не на  тях, лошотията им може да се стовари на децата им.

# 13
  • Мнения: 221
чак обиждали не-но ми се правеха на "всичко мога и всичко знам"
аз как ги обичам такива  Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 1 014
Да, веднъж ми се случи да ме обидят. Пълна комплексарщина, какво да ви разправям...

Общи условия

Активация на акаунт