Възможно ли е зачеване при поставена "спирала"?

  • 1 633
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 370
Все още съм нова,но искам да попитам дали някой знае,дали е възможно забременяване с поставена "спирала"?Защото съпругата на брат ми има закъснение от45 дни,а е със спирала от три години,която е с трайност 6 години.Ако някой може да каже нещо по въпроса ще съм му благодарна.

# 1
  • Мнения: 271
може.никое от предпазните средства не е 100% сигурно.нека да си вземе един тест и да види,а най-добре да отиде на лекар Peace

# 2
  • Мнения: 2 577

може.никое от предпазните средства не е 100% сигурно.нека да си вземе един тест и да види,а най-добре да отиде на лекар Peace
Да възможно е, аз лично имам такава позната, която със спирала забременя.
Но доколкото знам при такива случаи се маха спиралата и се прави аборт, поне на нея й казаха, че е задължително - не може да се остави плода

# 3
  • Мнения: 1 701
45 дни закъснение?!
Какво чака? Да отива на лекар.
И аз съм чувала за забременели жени със спирала, но не знаех, че плода не може да остане!

# 4
  • Мнения: 7 718
Възможно е. Трябва да отиде на лекар.

# 5
  • Мнения: 370
Много Ви благодаря ,отговаряте на моето питане.страхотни сте.В петък има час при лекар.

# 6
  • Мнения: 581
Възможно е!

# 7
  • София
  • Мнения: 154
Да, възможно е.  Мой втори братовчед е заченат при такава ситуация и роден без проблеми - вече е мъж и половина. Естествено всеки случай е различен, пиши ни как се развиват нещата.

# 8
  • в баира
  • Мнения: 861
Ако се ползват тампони, те могат да закачат фитилчето на спиралата и да я смъкнат надолу. Една мама от форума е имала подобен проблем.

# 9
  • Мнения: 370
Здравейте сладурани!!!Аз съм много щастлива,защото тази сутрин снаха ми е ходила на лекар и са и казали,че е бременна в 7г.с.,че всичко е наред с плода и спиралата се е изместила необяснимо как и работата е станала.За сега няма да я махат,за да не наранят плода.Много,много се радвам за тях.А на ВСИЧКИ вас много успехи и щастие. Laughing Laughing Laughing

# 10
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЧЕСТИТООО! Ето как хубавите неща стават, когато най-малко се очакват.

# 11
  • Мнения: 409
може.никое от предпазните средства не е 100% сигурно.нека да си вземе един тест и да види,а най-добре да отиде на лекар Peace
Възможно е.

# 12
  • Мнения: 2 577
ЧЕСТИТООО! Ето как хубавите неща стават, когато най-малко се очакват.
  Peace  Дано всичко е наред.

 Hug Лека бременност й желая и едно страхотно бебче да си гушка накрая

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Дано всичко е наред и си износи бебчето докрай  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 825
Стискам палци всичко да е наред и едно сладко пухкаво бебче на финала.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт