Нещо против разстройство за бременна?

  • 970
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 581
Моля,помогнете ми от две нощи направо не мога да мигна. Тичам до тоалетната като бясна. Притеснявам се. Пих оцет, казаха че запичал, но за сега нямам резултат.  Cry

# 1
  • Мнения: 5 790
Оризова вода, компот от дренки, цели дренки или лимон - за това се сещам в момента. Дано се оправиш бързо!

# 2
  • Хасково
  • Мнения: 995
Пий Смекта поне 3 пъти на ден и  диета чай и сухари, но не ти препоръчвам да се самолекуваш - отиди на лека защото в момента върлува такъв вирус!

# 3
  • Мнения: 581
Благодаря ви, момичета! Да, утре ще отида на лекар притеснявам се, защото и цвета е бледо зеленикав... Cry

# 4
  • Мнения: 338
Сега е сезона на дренките яш колкото можеш newsm10

# 5
  • Мнения: 254
Освен всичко за което се сещаш-твърди храни, сухари и т.н. ще ти предложа нещо съвсем елементарно и достъпно-топла кока-кола. Този съвет ми го е дал един мой колега когато още не бях бременна. На него пък навремето му го е казала негова колежка арменка. И мога да ти кажа че действа, даже и да не е топла.
За мой късмет в началото на август тръгнах за Доспат с разстройство (аз съм от Пловдив),  не знам дали си ходила до там, но пътя не предлага почти никакви условия за спешно спиране и нямах проблеми. След като се върнах тръгнахме за море пак с разстройство  newsm78. Абе изобщо.... какво да ти кажа толкова месеци се боря със запека и накрая точно за отпуската  hahaha.
Друго което ми даде хомеопатка и което се взима по 5 гранулки при всяко ходене до 00 ( или 3 пъти дневно) - Podophyllum peltatum 9CH. С изричната уговорка ако положението се влоши - температура, повръщане и т.н. да и се обадя. И то много ми помогна.

# 6
  • Мнения: 520
Ентерол PeaceАз имах такъв проблем по време на бремеността и ми го препоръчаха като подходящ за бременни.

Общи условия

Активация на акаунт