детски ясли

  • 457
  • 5
  •   1
Отговори
здравейте мамчета

моя малчуган тръгна вече на детски ясли
той е на годинка и половина и за сега се справя уж добре.
Поне така казват леличките. Мисля, че скоро ще се види и чуе. Wink
Той е най-малкия сред децата и това ме притеснява до известна степен.
Ходиме в Първо ОДЗ на ул. Брегалница в община Възраждане.

Ще се радвам да обменям информация с други майки.

# 1
  • Мнения: 8 505
А това,че е най-малък-защо те притеснява?Дъщеря ми беше най-малка и аз го смятам за голям плюс-изведнъж се отпусна да говори покрай по-големите.Ако си мислиш,че големите ще го  тормозят-няма,нали има и възрастни,които ги контролират.

Последна редакция: ср, 06 сеп 2006, 10:12 от Reza

# 2
Всъщност незнам дали това е нещото, което наистина ме притеснява или просто съм притеснена от това как ще тръгнат нещата за в бъдеще. Аз отдавна ходя на работа и го гледаше жана през това време. Може би ме притеснява факта дали ще е по-добре в детската отколкото при жената.
Дъщеря ми тръгна на ясли дори по-малка от него и аз бях много доволна от яслата. Научи се на много неща и най-вече на самостоятелност и никого не ми се лигавила и хленчила. Знам плюсовете и минусите, но както всички майки просто се притеснявам, въпреки че знам че нетрябва.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Всъщност незнам дали това е нещото, което наистина ме притеснява или просто съм притеснена от това как ще тръгнат нещата за в бъдеще. Аз отдавна ходя на работа и го гледаше жана през това време. Може би ме притеснява факта дали ще е по-добре в детската отколкото при жената.
И аз бях като теб, със същите страхове...Но след 5 месеца вече в яслата съм твърдо за яслата пред детегледачката. Научи страшно много неща, а и финансовата страна не е за пренебрегване.

# 4
  • Мнения: 703
Явно всички сме така в началото-треперим. Но пък и го правим за по-добро, нали?
Как се уредихте за тази ясла? Трудно ли беше?Не съм подала там, но пък ми казаха, че е толкова трудно, че няма смисъл. А ни е среавнително близо и удобна.
Жана, браво на вас! 5 месеца! И да я пуснеш на 11 месеца! И аз като теб предпочитам яслата пред детегледачка- мисля, че за детето е по-добре сред себеподобни, отколкото с някоя баба  Peace

# 5
За записването нямахме проблеми защото бях подала молбата още когато се роди
Но се двоумях дали да е в тази ясла или в някоя от другите в които бях подавала молба. Дори не
проверих дали сме приети. Оставих го така за да видя как ще е там и ако не тръгнат нещата на добре тогава да имам опция за преместване. На мен тази ясла също ми е много удобна, но ми се струва адски стара и порутена. Но външният вид все пак не е най-важен. Дано детенце да  е добре там и да не се налага да го местя тук там, че всичко на него ще му се отрази.

Общи условия

Активация на акаунт