Номинация за най-тъп интернет сваляч/ка

  • 634
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 714
Провокира ме една друга темичка, но съм сигурна, че има какво да кажете  Laughing

Взимали ли са ви "за мезе" в нета?
Познавате ли някой от патологичните сърфисти-свалячи/свалячки от сайтовете за запознанства, които пускат снимки на фотомодели вместо своите собствени и пишат любовни мейлове с един и същи текст на 50 души и само сменят имената?

Аз номинирам един клиент от мястото където работя  Wink Той все още е номер едно в тетрадката на отмъщението, която си водим с колегите. И мисля, че винаги ще остане такъв!

Та идва господин Х. Стар нисък чичка. Пък и злобен и претенциозен. Вика ме 15 пъти да ми каже колко ни е тъп интернета (връзка 4 мега и всички екстри ама айде).  Отивам, помагам. Сърфира дълго време по сайтове с руски девойки ...  Пак ме вика. Не може да си влезе в мейла че не знаел как. Помагам. Не може да напише мейл. Вдигам се, показвам в кое поле се пише. Вика ме пак. Как да го изпрател. Отивам, показвам. Обаче хвърлям око какво е написал.
Написаното беше, недословно, и преведено от италиански:
Ти си най-прекрасната жена, която съм виждал ... и т.н.

Чичката продължава да сърфира. Пак ме вика и пак се оплаква. Пак не може да си влезе в мейла. Помагам. Иска да види дали има нови мейлове. Пак се налага да отида при него. Показвам. Един нов мейл в инбокса. Не знаел как да го прочете. Помагам, кликвам върху мейла.
Отговорът на "прекрасната жена" беше:
Ciao spaghetti italiano, tu vuoi trombare io molto cara. Тоест на български: Здравей макаронаджия, ти иска чука аз много скъпа.

Едва успях да се сдържа да се хиля и да се оттегля със сериозен вид. Чичката се изниза кък скоростта на светлината.  hahaha  Joy  Joy  Joy

# 1
  • Мнения: 1 462
Неетично е да се чете чужда поща без покана.


--
По темата:

див и красив:
ИСКАМ ДА ТИ ГО НАХАКАМ В НАДУТИЯ ЗАДНИК МАЦЕЕЕЕЕ

violet 8:
viki re6ix 4e si xitra moma i 6te ma razbere6 iskam mnogo da ta zafana prez krasta,i da se naseri6 dokato ta blaskam izodzad

nikos kostas:
iskam da te blaskam kato div seljanim kru6a

Взето от http://sreshta.bg/view.php?id=87291

Общи условия

Активация на акаунт