Матиращ шампоан за руса коса

  • 6 303
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17 407
Търся за майка ми- имам предвид шампоан, които  уж да премахва жълтия оттенъk. Този на Jalyd не намирам във Варна- нямало внос; знам и за Престиж- той става ли? Бихте ли ми препоръчали и други Hug

# 1
  • Мнения: 5 299
Този на Престиж е по-добър, и по евтин. Peace От другия аз лично не съм доволна.

# 2
Има и на Л'ореал. Аз си взех от любопитство, измих си косата с него и се стреснах косата ми стана синкава... Повече-не повтарям!!! Е,на другото къпане с нормален шампоан се изми де,ама все пак. Освен това противно на очакванията ми-косата ми не беше мека след като го използвах...Шантава работа

# 3
  • Мнения: 27 524
Има и на Л'ореал. Аз си взех от любопитство, измих си косата с него и се стреснах косата ми стана синкава... Повече-не повтарям!!! Е,на другото къпане с нормален шампоан се изми де,ама все пак. Освен това противно на очакванията ми-косата ми не беше мека след като го използвах...Шантава работа

На Лореал има това: , но то е матираща маска. Този шампоан, за който говориш, от професионалната серия ли е? Не съм виждала да имат шампоан?  Thinking

# 4
  • Мнения: 870
Аз ползвам шампоана на Jalyd и съм доволна, стват ми сивкави  Peace

# 5
Има и на Л'ореал. Аз си взех от любопитство, измих си косата с него и се стреснах косата ми стана синкава... Повече-не повтарям!!! Е,на другото къпане с нормален шампоан се изми де,ама все пак. Освен това противно на очакванията ми-косата ми не беше мека след като го използвах...Шантава работа

На Лореал има това: , но то е матираща маска. Този шампоан, за който говориш, от професионалната серия ли е? Не съм виждала да имат шампоан?  Thinking
да професионален е,ама не си заслужава

# 6
  • Мнения: 17 407
Няма ли и на Сънсилк- в подобни опаковки? Или се бъркам...

# 7
  • Мнения: 27 524
Няма ли и на Сънсилк- в подобни опаковки? Или се бъркам...

Има, да.  Peace

# 8
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Вярно на Престижа е по добър и по евтин.

# 9
  • Мнения: 8 917
Престиж върши работа Peace

# 10
  • Мнения: 17 407
Това на Престиж е шампоан, нали?  ПИтам, защото прочетох в една тема за тониращия  балсам, от който повечето не са доволни....

# 11
  • Мнения: 8 917
Това на Престиж е шампоан, нали?  ПИтам, защото прочетох в една тема за тониращия  балсам, от който повечето не са доволни....
Тониращ балсам е Peace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 610
аз от престиж нещо не съм доволна
така си стои в банята и не го ползвам
а много ми се иска да посивя русото
може би ми трябва нещо като боя в моя случай?
едно време (преди има-няма 5-6 години) продаваха балсами-оцветители в едни големи лилави опаковки и от тях косата ставаше много хубава
имаше всякакви цветове - русо, сиво, синьо, червено, черно... каквото може да си помисли човек
къде изчезнаха все се чудя  newsm78

# 13
  • Мнения: 1 986
  Аз ползвам/заради кичурите/ матиращия шампоан от професионалната серия на Шварцпкоф-лилав е на цвят Crazy,но е много добър като ефект Peace

# 14
  • Мнения: 5 140
Използвам балсама на Престиж и балсама на Лонда за тониране и от двата съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт