Ще дават "Синьо лято" !

  • 17 631
  • 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
От 16.09 по Евроком ще дават "Синьо лято". Всяка събота и неделя от 15.00 ч.  Много се радвам, защото това е любимият ми детски филм и едно мило ми стана Crazy. Дано и на децата им хареса  newsm44 newsm44


Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 20:08 от Lео

# 1
  • Мнения: 3 089
помня, че беше голям хит. не съм сигурна, обаче, че сега ще се въодушевя особено.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ех, спомени посинели, младини отлетели...


Направих пожар едно лято (то всъщност не бях виновен). Включих талавизора да гледам въпросното филмче, бях на 6г, оставена сама вкъщи, родителите на работа. ooooh! Уж били оставили ключ, ама  не знаех къде е... И запуши таз хапаратура, замириса на изгоряло... Добре, че има бдителни съседи, извикаха пожарната, извадиха ме през спалнята (бяхме на 1 етаж), иначе щях да загина от задушаване, щото всичко бе почерняло в сажди и пушеци... Та, не си оставяйте децата сами с телевизора вкъщи.  Crazy

# 3
  • Мнения: 200
СУПЕР  newsm10 и на мен това ми е един от най-любимите филми  Peace Мерси за Инфото  Peace Децата трябва да го гледат - мисля, че и на тях ще им е интересен - това са си " вечни" взаимоотношения и чувства -   bouquet

# 4
  • Мнения: 7 474
А Хави беше първата ми любоФ!  Crazy Joy

# 5
  • Мнения: 102
Ей, супер! Дано да ми остава време и да се сещам да го гледам... С брат ми още си свирукаме мелодията от филма и си спомняме.... Ех, детство мое... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 139
Страхотно! Отново бих го гледала с удоволствие ( ако имам свободно време ). Надявам се, че и на детето ще му е интересно.  Nature Sunny

# 7
  • Мнения: 2 274
   Еййй, точно преди няколко дни казвах на мъж ми колко хубаво би било да го дават отново! И на мен ми е любимото филмче от детството  Heart Eyes! Жалко само че нямаме Евроком, щото сме към конкурентен кабелен оператор  #Cussing out!

# 8
  • Мнения: 2 567
Лео, страшно мерси за инфото   bouquet
Знаеш как го издирвах този сериал за да го покажа на малката  Simple Smile
Тогава успяхме да свалим 6 серии, които аз изгледах на един дъх. Радвам се, че и на щерката хареса това сладурско филмче и че сега ще може да види и останалите серии.

Като почне рекламата с музиката към филма и тя се кефи, че вече знае за какво става дума.
Нейният любимец е Тито. Разбираемо предвид възрастта ́и  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 274
А Хави беше първата ми любоФ!  Crazy Joy
     hahaha А на мене Панчо  Mr. Green! От малка подсъзнателно съм си падала по дългокоси, ама по-късно го осъзнах  Joy!

# 10
  • Мнения: 253
  Благодаря   bouquet  На дъщеря ми мого ще й хареса (надявам се де)  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 5 826
Супер, аз съм ги свалила сериите на малката, обаче нямат субтитри, в субс.юнакса ги правят вече една година  ooooh!

# 12
  • Мнения: 1 512
Благодаря съм на Лео, като идем на гости у нашите, ще гледкам Simple Smile
А точно днес в работата си свируках мелодията на филма и колегите ми се смяха Laughing
Любим филм, сега ако пуснат и "Войната на таралежите" или "Васко да Гама", още повече ще се радвам Grinning

# 13
  • Мнения: 4 665
Верно ли?! Crazy Пираня май имаше едно дебеличко момченце Laughing Искам "Арабела"  Praynig
Ако пиша до телевизията с молба дали ще я пуснат newsm78

# 14
  • Мнения: 1 512
Ако пиша до телевизията с молба дали ще я пуснат newsm78

Едно време, като бяхме млади Mr. Green, даваха "Милион и едно желания"- тогава точно така ставаше- пишеш на бате Влади и кака Лили какво искаш да гледаш и ти го пускат Grinning

Общи условия

Активация на акаунт