Отговори
  • Мнения: 3 042
Здравейте момичета, провокирана от една тема за яслата, реших да проверя има ли много малчугани, които като моят Злати /който скоро ще стане на 2г/ ще си бъдат гледани в къщи от мама до навършване на 3г.

Злати ще си го гледам в къщи до навършване на 3г и след това ще го дам на детска градина.

Вие сте. Hug

Последна редакция: нд, 10 сеп 2006, 18:30 от Vivi

# 1
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
А дете, което се гледа в къщи до 3 годинки, но не от мама брои ли се Laughing?

# 2
  • Мнения: 705
И  Кирчо за сега го бройте Simple Smile
Очертава се да е с мама/баба/тате и много се радвам, че може да стане  Grinning

# 3
  • софия
  • Мнения: 432
аз и първото /5.9г./ съм гледала, и второто /1.9г./ сега ще гледам до 3 години. аз съм против яслата, на за детската градина.

# 4
  • Мнения: 3 042
А дете, което се гледа в къщи до 3 годинки, но не от мама брои ли се Laughing?

 ThinkingАми ще го броим.
Важното е, че не няма да ходи в детско заведение /ясла/   до 3г   /когато ще тръгне на градина/. Grinning

# 5
  • софия
  • Мнения: 432
А дете, което се гледа в къщи до 3 годинки, но не от мама брои ли се Laughing?

 ThinkingАми ще го броим.
Важното е, че не няма да ходи в детско заведение /ясла/   до 3г   /когато ще тръгне на градина/. Grinning
съгласна съм и аз

# 6
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Тогава я пиша към тази група - на оставащите в къщи до три Wink.

# 7
  • Мнения: 2 567
Диана засега също е под моите грижи  Grinning  Heart Eyes Живот и здраве ще тръгне на детска градина най-рано на 2г 9м.  Hug

# 8
  • Мнения: 353
и аз да се разпиша Simple Smile
на 18 този месец съм на работа и щафетата поема леличка. ако пенсионират майка ми - тя ще ни гледа, надявам се
и после на 3 или 3,5 адрианата ще ходи на децка градина, да се учи на бой с децата  Mr. Green

# 9
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Бройте още едно девойче. Теди е на 2,5 години и евентуално, ако бяхме натиснали можеше да я приемат тази есен в детска градина. Аз обаче сметнах, че никак няма да й е от полза да бъде изтърсакът сред останалите, така че ще тръгне чак догодина. Тогава ще е на 3,5 г. С баба си ще се гледат вкъщи. Аз също съм против яслите и за детската градина.

# 10
  • София
  • Мнения: 462
И моето гардже в кюпа!
Жал ми е, засега да го давам на ясла...
И на градина ми е жал, но мисля, че е необходимо.

# 11
  • Мнения: 8 917
А дете, което се гледа в къщи до 3 годинки, но не от мама брои ли се Laughing?
Ако се брои и ние сме при вас Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 042
А дете, което се гледа в къщи до 3 годинки, но не от мама брои ли се Laughing?
Ако се брои и ние сме при вас Mr. Green

брои се Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 6 477
Моята девойка до 2 г. и 10 месеца ще си е при мама, баба и всички доброволци, които ми помагаха това лято, за да я гледаме. Но през октомври няма накъде вече - трябва да се тръгва на градина, понеже вече наистина няма кой да я гледа. Педиятърката ме беше посъветвала още като се роди - ако мога да прескоча яслата, но не и градината!  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 15 198
Аз ще отговоря на въпроса в минало време, не в бъдеще  Wink, защото Иво е вече на 3г. и близо 3м. и още го гледам АЗ в къщи (с помощта на свекърва ми, която идва когато се наложи-т.е. 2 пъти седмично, веднъж седмично, веднъж на две седмици......за по няколко часа). От 01.10. тръгва направо на детска градина.

Общи условия

Активация на акаунт