Какво им е ВИП на ВИП стаите в Шейново

  • 1 148
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 708
С какво са по - различни ВИП стаите в Шейново, знам само че имат хладилник и са самостоятелни. С какво са по - добри от обикновените?

# 1
  • Мнения: 1 701
В тази, в която бях аз - нищо. Дори по-зле - нямаше мивка вътре, нито отделна тоалетна! #2gunfire Единственото предимство според мен са постоянните посещения на близките ти.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 708
Без мивка и тоалетна   #Crazy е какъв ВИП е това, това са елементарни изисквания все пак

# 3
  • Мнения: 467
Зависи на кой етаж си!
В тази от втория етаж (до асансиорите срущу предродилните стаи) е така, но на 3 или 4 беше, не помня, мисля, че нещата са по друг начин! Поне отвън изглеждат страхотно, откъм главния вход са, с тераса и ЩОРИ(което си е голямо предимство, на фона на хартиите по другите стаи).

# 4
  • Мнения: 2 237
Мотята ВИП стая беше супер ! Имаше само едно легло,т.е. бях си сама,маса,столове,хладилник,телевизор,климатик,мивка,шкаф за дрехите,щори на прозорците които са с алуминиева дограма.Имах и отделен ключ за тоалетната(с баня) ,която беше точно срещу стаята ми.Миеха редовно,сервираха ми храната в леглото,абе изобщо чувствах се супер ! Grinning
Другия път (ако има такъв) пак там ! Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 429
Единственото предимство според мен са постоянните посещения на близките ти.
Мисля,че за Шейново не са проблем посещенията,ако родиш нормално можеш винаги да си излизаш на двора и да се виждаш с когото си искаш.А аз се отказах от Вип-а и поради факта,че там си сам,а в обикновенните стаи си с други жени и е по-весело и времето минава неусетно.

# 6
  • Мнения: 700
Моята беше супер - две легла, телевизор, хладилник, климатик, гардероб, мивка, маса, столове. Тоалетната и банята бяха общи, но бяха след ремонт и много чисти, винаги имаше топла вода.
Най-хубавото - майка ми стоеше по цял ден при мен, а мъжа ми си спеше при мен. А след раждането имах нужда от такива екстри!

# 7
  • Germany
  • Мнения: 7 941
Мотята ВИП стая беше супер ! Имаше само едно легло,т.е. бях си сама,маса,столове,хладилник,телевизор,климатик,мивка,шкаф за дрехите,щори на прозорците които са с алуминиева дограма.Имах и отделен ключ за тоалетната(с баня) ,която беше точно срещу стаята ми.Миеха редовно,сервираха ми храната в леглото,абе изобщо чувствах се супер ! Grinning
Другия път (ако има такъв) пак там ! Peace

В такава стая бях и аз!

# 8
  • Мнения: 639
хубава тема,че скоро ме чака посещение там Thinking

# 9
  • Мнения: 5 228
Аз бях във ВИП стаите, които са на етажа на Патологията. В стаята има телевизор, климатик, хладилник, мивка. Обща баня и тоалетна за трите ВИП стаи. По всяко време може да има посетители и си сама в стая - основните предимства за мен.

# 10
  • Мнения: 7
А бебето при майката ли си стои или пак като в не-ВИП стаите ги носят на 3 часа?

# 11
  • Мнения: 204
Аз бях в малкия вип както го наричаха, 4 на 2 метра, но поне можеха да ми идват посетители, носеха храна, но не бих казала че ставаше за ядене. Банята беше точно до стаята но пък и това не беше добре защото от банята идваха хлебарки. Но аз родих в Шейново заради специалистите, на заради вип стаята. И колкото и ужасно да беше пак бих родила там.

Общи условия

Активация на акаунт