Жоро е виновен!

  • 3 320
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 320
Така де, д-р Стаменов и целият му екип...Но да са живи и здрави само такива вини да поемат, а аз сърдечно им благодаря за всичко, което направиха и продължават да правят за мен!
Предисторията повечето я знаят-близо две години неуспешни опити и всички възможни изследвания и манипулации: цветна снимка, лапароскопия, хистероскопия, три неуспешни инсеминации и решението да направим инвитро. Резултатът от всичко това беше, че дясната тръба в крайна сметка не пропуска, а левият яйчник го мързи да произвежда яйцеклетки. След последната инсеминация, когато след сериозна стимулация с меногон направих пет фоликула и нито един не се спука взех твърдото решение да пробвам инвитро. И понеже не съм ви разказвала-ще обясня с няколко думи сега:
На първи юни ми поставиха диферелина, а на 19-ти юни първата инжекция. Стимулацията беше с гонал ф и меногон. Образувах 9 фоликула, от които извадиха 8 годни яйцеклетки, 5 от тях се оплодиха. Върнаха ми 5 ембриона. Лекарят каза, че заради неуспешните инсета няма да рискуваме и ще направим ИКСИ. Цялата процедура понесох много добре, бях невероятно спокойна, бях убедена, че ще стане и смея да твърдя, че ми беше доста весело. Само самият трансфер понесох трудно, защото много ме боля, но после се прибрах в къщи и лежах-така ми идваше от вътре. В зачатие четох, че било хубаво да се яде ананас Simple Smile-не знам дали помогна, но беше вкусно, а резултатът е едно малко бебче.Simple Smile
Когато видях положителният тест разбрах, че двете черти съвсем нищо не значат и от сега нататък започват големите притеснения.
Днес бях на лекар-на прага на 12 седмица съм, добре съм, бебето също. Видяхме му ръчичките и крачетата, махаше, въртеше се...изобщо много мила картинка.
Пожелавам на всички ви съвсем скоро да имате същите вълнения, а също искам и да ви благодаря за всичкия кураж, мили думи и споделени знания. Специални благодарности и на момичетата, пишещи в Зачатие - без тези два сайта едва ли щях да намеря верния път!

# 1
  • Мнения: 1 950
Момиче Hug Hug Hug

Продължаваме да стискаме палци и да сме с теб, докато не ни зарадваш както днес Ирини ни зарадва Heart Eyes
Много спокойна бременност и все така да ти е весело  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 376
Ами... най-после официално честито   bouquet Желая ти лека и щастлива бременност Praynig И да влачиш крака  Laughing Laughing Laughing

# 3
  • Мнения: 166
Момиче, много се радвам за теб. Лека и безпроблемна бременност, пожелавам ти след  28седмици едно живо и здраво сладко бебче  newsm32

# 4
  • Мнения: 1 441
Момиче, доживяхме да ни се похвалиш официално!  Mr. Green  Mr. Green

Официално голямо честито!  newsm51

# 5
  • Мнения: 553
Хайде вече официално честитооооо!  Hug Hug Hug Много се радвам и продължавам да стискам палци до края всичко да е наред  Praynig Praynig Praynig Лека бременност и най-сладкото бебче  newsm51

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
ЧЕСТИТО!!! Grinning Grinning Grinning
Много се радвам за теб! Леко бременеене и скоро едно прекрасно бебче!!! newsm51 smile3525 newsm51

# 7
  • Мнения: 1 951
Официална честитка и от мен!  newsm51 newsm51 Лека и безпроблемна бременност ти желая! Старшно много се радвам за теб!
И да повлечеш крак  Laughing

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Бравооооо! smile3501 Честито от сърце   bouquet
Лека и спокойна бременност ти пожелавам  smile3525

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Честито   bouquet Да сте живи и здрави и другата година едно пухкаво бебче за финал Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 329
Браво на Жоро и браво на теб, Момиче!
След толкова много мъки и премеждия, страшно много се радвам че в теб се развива нов живот. Честито! Hug

# 11
  • Варна
  • Мнения: 841
E разгеле...доживях  Mr. Green, хайде пак ЧЕСТИТО, добре дошла официално в отбора  Hug

# 12
  • Мнения: 471
Момиче, още веднъж честито  Hug  Бързичко да минаш следващите месеци и най-вече безпроблемно. Целувки на коремчето (много е сладко  Wink )

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Момиче, честита ти бременност! Да е лека и безпроблемна и на финала да гушнеш здрав бебок!  bouquet

# 14
  • Мнения: 415
Така дългоочакваната тема  newsm47
Официално честито, много лека и безпроблемна бременност  newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт