Раждане без болка

  • 463
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 566
    Здравейте, бъдещи и настоящи мамчета! Точно преди 1 месец родих моето малко слънчице!
Раждането мина нормално, бързо и лесно. За учудване на всички получих пълно разкритие почти без болка. До голяма степен това го отдавам на настроението и усмивките, с които отидох да раждам.
     Мили мамчета, според мен за да бъде раждането по-лесно играе роля положителната настроика. Раждане без болка наистина има /въпреки, че невярвах/ и това зависи изцяло от нас.           Забравете всички страхове, представяйте си единствено сладкото бебче, което ще гушкате след броени минути. Всяка контракция, всеки напън ви наближава до този велик момент! Не се поддовайте на паниката и страхът!
      Благодаря на всички във форума, които споделяха своите преживявания и опит! Това, че бях много подготвена теоретически също ми помогна.

# 1
  • Мнения: 1 432
Първо 4естито   bouquet , и второ БЛАЗЕ ТИ  Grinning

# 2
  • Мнения: 990
Да ти е живо и здраво бебчето   bouquet И аз бях подготвена теоритически и психически ама как болешееее Sick #Crazy

# 3
  • Мнения: 3 478
Честито, честито!

Ще гледам втория път и аз така да го докарам. И първия не беше зле,ама си болеше. Но определено съм съгласна, че предварителната настройка много помага.

# 4
  • Мнения: 1 183
4estito  Hug i bravo!Ti si edna goliama geroinia,dano i pri men taka da bade vapreki 4e straha e goliam naistina,kolkoto pove4e se podgotviam teoriti4eski,tolkova pove4e straha narastva.Da ti e jivo i zdravo!   bouquet newsm10

Общи условия

Активация на акаунт