Съвет за гардероб

  • 1 810
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Момичета помагайте...Търсим си гардероб...и не можем да изберем..модел..цвят Един познат ще ни го прави по поръчка. Посъветвайте ме с плъзгащи или с обикновенни врати. Ако можете пратете сайтове с идеи. Благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 718
http://www.karabulev.bg/produkti/produkti.htm
Сестра ми имат един с плъзгащи врати от Карабулев , купиха го от Аико и са много доволни.

# 2
# 3
  • Мнения: 1 383
Плъзгащите врати са красиви,  лошото е, че трябва да ги отваряш една по една. Но ако мястото пред гардероба е малко, това е решението.

# 4
  • Мнения: 547
За мен класическият гардероб е ето този: http://dimchev.911.bg/a2/offers.asp?p=1593113

Единствената ми забележка към конкретния са размерите и цвета Simple Smile Но като модел е супер практичен.

# 5
  • Мнения: 1 047
Ако имаш място пред гардероба,нека е с обикновенни врати,за да имаш пълен достъп до него.Едната плъзгаща врата винаги пречи,като остава затворена.
Ако нямаш,обаче,нека е с плъзгащи,за не ти е тясно.

п.п.Неотдавна имаше такава тема с доста мнения.

# 6
  • Мнения: 18
Много ви благодаря момичета...много сте бързи. При нас височината на гардероба е 270 см и ме притеснява да не би толкова високи плъзгащи врати да са тежки и непрактични и след време да увиснат...

# 7
  • Мнения: 7 362
                     Как изглежда гардероба отвън е въпрос на вкус.Моя съвет е след като ще го правиш поръчка поразгледай малко немски списания и се замисли за разпределението.Видях гардероб поръчка при един от съседите ми /много добър и известен фризьор/ и ахнах.Така функционално беше разпределен.Място за панталони - точно колкото са сгънатите на закачалка негови панталони,за ризи,сака - също.1см няма загубен.Не са стандартните височини дето виси палто и отдолу остава празно място.Всичко с размерите на дрехите му,а отделението за бельо - супер.Чекмедженца за всичко.Подобни съм виждала и в италиански списания.Успех в избора.Съжалявам,че не мога да ти изпратя снимки,нямам скенер в момента. Embarassed

# 8
  • Мнения: 1 047
Много ви благодаря момичета......
Аз не съм момичеееееееееееееееееее   newsm45
270 см. си е много.Няма ли да е с поне две нива/врати във височина? newsm78 Такива врати много се огъват и може да излязат от профила долу.

# 9
  • Мнения: 4 546
нашият ще е 250 височина. 200 ще е с големи врати-плъзгащи, 50см ще е надстройката. надстройката може да е с обикновени врати или с плъзгащи - както ти си решиш

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
Аз не съм момичеееееееееееееееееее   newsm45
270 см. си е много.Няма ли да е с поне две нива/врати във височина? newsm78 Такива врати много се огъват и може да излязат от профила долу.

И аз мисля като момчето Wink - 270 см е много за една врата. Или разделете на две нива или плъзгащи(ама пак много тежко).

# 11
  • Мнения: 686
Според мен 270 е много за плъзгаща врата. Аз ако бях щях да го разделя поне не три - отгоре надстройки, отдолу чекмеджета.

За идеи можеш да разгледаш и http://www.mebeliaron.com/

# 12
  • Мнения: 7 640
и аз се възползвах от линковете-   bouquet

# 13
  • Мнения: 479
Нямам снимка на това, което на мен ми харесва, затова ще ти го кажа. Значи 4 крилен. Отдолу под 2те крила - 2 чекмеджета, под другите две - шкаф с падаща врата. Отгоре също шкафчета, които се отварят настрани. Лично аз бих го направила поне вратичките да са с неправилна форма.
....................
I         I        I
I          I       I
I           I      I
I           I      I
I          I       I
I         I        I
I........I.........I
Нещо такова... Клетките вътре вече сама ще ги разпределиш. Двете крила могат да са само за висящи дрехи, а другите две да са вече на клетки за различните видове дрехи, които ще подреждаш.
Ами от мен - това е. Лично аз харесвам липата като материал и леко червеникавия оттенък.

# 14
  • Мнения: 1 006
Само идея - в частта, която е за лост за закачалки аз поръчах преди време горен и долен лост.За гардероба на децата ни също.

Общи условия

Активация на акаунт