Секс и бременност

  • 2 348
  • 49
  •   1
Отговори
Здравейте момичета Simple Smile
Моля споделете, правите ли секс по време на бременност и в кой месец спряхте?

Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 375
Ако не ти е проблемна бременността може до края ,но по лекичко,аз например нямах проблеми,но  незнам какво стана с хормоните ми и последните 2 месеца нямах никакво желание за секс.

# 2
На мен ми  е препоръчително от самото начало, така че с мъжа ми не правим. Свиква се, не е толкова страшно, а и вече нямам и желание, предполагам че се дължи на хопрмоналните промени.
Ако при теб всичко е наред няма причина да се въздържаш

# 3
  • Мнения: 46 488
Питай гинеколога си.

# 4
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 353
Ако нямаш проблеми не е нужно да се въздържаш от секс. Ние със съпруга ми правихме секс до последно, но по-внимателно.  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
Това е относително.Ние спряхме 3 месеца преди термина по мед. показания  Rolling Eyes
Но ако нямаш проблеми и намериш удобна поза за големия тумбак - може и до края  Laughing  Hug

# 6
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
аз пък имах изключителен сексуален апетит./ура за мъжа ми Mr. Green/правих секс до последно- ден преди да родя.

# 7
Аз съм в петия месец, но с мъжът ми го правим често. Сега аз имам по - голямо желание от него за секс.
Ако не ти пречи и ти го прави. Embarassed

# 8
  • Мнения: 2 019
ако няма6 проблемна бременност може6 да прави6 ,но по-леки4ко

# 9
  • Мнения: 8 917
Относително е - ние прекъснахме в 9-я Peace

# 10
  • Мнения: 242
Аз съм в петия месец и не сме спирали да правим секс, но вече по-внимателно и по-редичко, защото просто на мен не ми се иска, пък и коремчето вече пречи и трудно намираме подходящата поза. Мисля, че ако ти се чувстваш добре и че ако лекаря не е казал друго няма основание да не правиш секс.

# 11
здравей,
както са ти написали другите мами много е относително... при нас се получава така, че от редовен сексуален живот преди да забременея сега сме направо гола вода
аз съм в края на втория месец, но нямам никакво желание за секс...или ако имам то ще е веднъж на 2-3 седмици ... даже понякога ми става доста криво от това ... но какво да се прави...иначе, ако при вас всичко е наред и имаш наистина лека бременност, както са ти казало другите мами - по-полекичка  Wink

# 12
  • Мнения: 4 621
Правихме секс до последно - не съм имала никакви проблеми Peace

# 13
  • Мнения: 466
Zdravei , az sam v kraq na 4 ti mesec i do sega imame redoven seksualen givot - az ne sam imala problemi dosega s bolki ili karvene -ginekologa me predupredi o6te v na4aloto imam li bolki ili karvene da spirame na miga . Eto sega naprimer az sam ponastinala i hi4 nqmam nikakvo gelanie , koga 6te sprem 6te vidim  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 3 064
Моят мъж пък го хвана шубето Thinking Последният път беше преди почти два месеца Cry.  Иначе, аз напоследък наистина нямам особено желание, но преди си имах, не ни е и забранявано.

В интерес на истината последният път не беше кой знае какво - плахи ли бяхме, що ли, та не съм напирала повече. Май ще наваксваме нататък (ако има време Confused)

Това е индивидуално нещо, като всичко останало - ако имаш желание и нищо не пречи (кървене, контракции и т.н.) няма никакъв проблем. Ако нямаш желание не се насилвай - мъжът ти би трябвало да те разбере!

Общи условия

Активация на акаунт