Да попитам за 1 парфюм?

  • 805
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 323
Здравейте!Чета редовно темите във форума,но не можах да намеря информация за за парфюмът BOSS на hugo boss(дамският).искам да знам траен ли е,и на каква цена мога да го намеря? Simple SmileБлагодаря ви предварително!!!    :bouquet

# 1
  • Мнения: 7 186
Това са цени от Конкорд:

Hugo Boss- Boss


Deo rol-on 35.30 лв.

EDP 30 ml 62.00 лв

EDP 50 ml 83.00 лв. 

EDP 90 ml 109.00 лв.

http://www.concord.bg/

За друго не знам, не съм го ползвала.

# 2
  • Мнения: 323
Благодаря ти много!Ако може да се включат  и мами,които са го ползвали,за да изкажат мнение!

# 3
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Аз преди време го ползвах и много ми харесва, много е свеж, не тежък и натрапчив. Но мисля че цените на Конкорд са малко високи. В най-добрия случай може да го намериш за 60-70лв.-90мл, но не в магазин, а от човек или тестер.

# 4
И аз съм гоползвала и съм доволна, само че не помня колко струваше и каква разфасовка беше

# 5
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Аз го ползвах преди време. Много го харесвам, траен е. Последно си го взех от Интрнет. Дори имам съвсем малко от него и си слагам понякога. Чудя се дали да не си взема пак такъв, че новите на Boss нещо не ми харесват.
Ето: http://911.bg/a2/offers.asp?m=6&id=4889&grid=24004

# 6
  • Мнения: 2 936
и аз да се включа  Simple Smile
парффюма е много хубав,няма да съжаляваш ако си го купиш!
но внимавай с е-магазините,ако е на много ниска цена да не е фалшив  Mr. Green

# 7
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Това ми е любимия парфюм. Страхотен е. Често си го купувам. И аз мисля, че в Конкорд е много скъп. И по-евтин ще го намериш. Peace

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Аз също преди няколко години го ползвах и много ми допадна.

# 9
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Имам го и него. Летен, лек и изключително приятен аромат. Относно цената -  инфо не мога да ти дам, не съм я гледала защото с него си накупих и друга козметика.

# 10
  • Мнения: 2 673
   Страхотен е! Но не е за вечер.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
И аз съм го ползвала, доста е траен и е много свеж аромат. Хубав избор!

# 12
  • Мнения: 870
И на мен това ми е един от любимите парфюми, много е траен. В www.parfumi.net тестера от 90 мл. е 55 лв.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 816
Един от любимите ми !Много траен,страхотен е! Peace

Общи условия

Активация на акаунт