Ябълков оцет?

  • 766
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Я кажете мили дами има ли ефект пиенето на ябълков оцет? И как точно се пие? Wink

# 1
  • Мнения: 83
Пила съм ябълков оцет на капсули. Не помня точно но мисля че три пъти по една-то си пише на опаковката. Нямаше видим ефект за 2 месеца .После ми казаха ,че за да има ефект, трябва да се пият дълго време .Така и не ги започнах .Дано съм била полезна с нищожната информация която ти давам. Wink

# 2
  • Мнения: 295
бяха ми казвали преди време, че се пие сутрин на гладно по 1 супена лъжица (може и с чай с мед). пие се 1-2 месеца и след това се почива задължително, защото иначе дразни червата. доколкото знам има ефект; пробвала съм го, но много за малко вследствие на моето непостоянство, и не мога да дам мнение "от първа ръка" Simple Smile успех!

# 3
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не съм пила,но съм чувала че се пие сутрин на гладно по 1 с.л.,уж се отслабвало,но колко е вярно никой не казва.

# 4
  • Мнения: 7 914
Пробвала съм , ама много сваля кръвното и затова го спрях...майка ми продължи, ама ефект нямаше Peace

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Пие се сутрин на гладно- 1 с. л. мед и 1 с. л. ябълков оцет (по възможност домашен), разредени в чаша преварена и охладена вода... Ефект не съм забелязала.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 271
Пила съм го - ефект =0  Cry

# 7
  • Мнения: 4 621
Не мисля, че има ефект Naughty

Общи условия

Активация на акаунт