Съвет за ясла

  • 628
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
Здрасвейте,
бях 2 месеца в отпуска , защото яслата на Ния не работеше и хоп на 01.09 ми казват, че тепърва започват ремонт. Пусковия срок е 31 октомври... Какво да го правя моето човече... отпуска пак няма да ми дадат...Напротив даже и в командировка ме пращат.  Някой бил ли е в такава ситуация- какво предприехте. Детегледачка не успах да намеря (2 ми отказаха- бил кратък срока) Sad Баба и ще я гледа тази седмица, а после?!?

# 1
  • Мнения: 27
Знам една частна ясла но се намира на един от изходите на южният парк- таксата беше 250лв за месец. Незнам от кой район си  newsm78  затова пиши дали те интересува повече информация Peace

# 2
  • Мнения: 351
Мерси за отговора. Живея в района на х-л Кемпински, но не знам дали изобщо ще я приемат за 1-2 месеца, може би ще трябва да продължа да търся детегледачка.

# 3
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Трябва да ви посочат ясла, която ще приеме спешни случаи, такива като Вашите. Персонала дори отива там в другата да помага

# 4
  • Мнения: 351
 И аз за това попитах, но ми отговориха, че всички са в ремонт- нещо,което не е вярно. Изобщо надявам се до 18.09 да сформират една група иначе ще трябва пак да излизам в отпуска.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 4 296
ако имаш интерес мога да ти кажа къде водя моето дете на градина,до пл Журналист е.

# 6
  • Мнения: 351
Много ти благодаря,
но в понеделник Ния ще е вече ясладжийка, така че инфото ще ми трябва за някой друг изненадваш "ремонт". #2gunfire
Ако искаш пиши ми на лична да не пълним форума с толкова конкретни неща:)

Общи условия

Активация на акаунт