Целувате ли се още?

  • 9 119
  • 180
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 451
Ай да видим ся. Разбрахме, че тука много двойки правят редовен секс въпреки, че имат връзка от 5-10-15-20 години. А целувки има ли? Или удряте едно юнашко чукане без много-много лиготии?  newsm78

# 1
  • Мнения: 3 164
А ти за какви целувки питаш по-точно Whistling

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
То юнашкото чукане и лиготиите могат да вървят и ръка за ръка... Laughing И така май е най-добре... Mr. Green
При нас конкретно, напоследък мъжът ми е настроен за повечко лиготии, та чак към олигавване отиват нещата, а аз клоня към юнашките изпълнения... newsm08

# 3
  • Мнения: 1 451
А ти за какви целувки питаш по-точно Whistling
Страстни цАлувки, не така само по бузката, да отбиеш номера Wink

# 4
  • Мнения: 1 451
а аз клоня към юнашки изпълнения... newsm08
Що ве душа? Не го ли обичаш веч?  #Crazy

# 5
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 smile3521

# 6
  • софия
  • Мнения: 555
а само целувки без секс интересуват ли те?

# 7
  • Мнения: 755
ЦИливаме се дам... как иначе ще опрем до юнашките изпълнения. Mr. Green При нас е винаги пълна програма с различен сюжет! newsm08

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Що ве душа? Не го ли обичаш веч?  #Crazy

Ааа, няма такова нещо... Naughty Да не забравяме, че пиша във форума, което означава не само, че не изневерявам на съпруга си, но и че го обичам... Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 1 451
а само целувки без секс интересуват ли те?
Е как да не ме интересуват. Разбира се, че ме. Я раздуй  Embarassed

# 11
  • Мнения: 1 451
Що ве душа? Не го ли обичаш веч?  #Crazy

Ааа, няма такова нещо... Naughty Да не забравяме, че пиша във форума, което означава не само, че не изневерявам на съпруга си, но и че го обичам... Twisted Evil

Как можах да забравя и аз ... Peace

# 12
# 13
  • софия
  • Мнения: 555
ей така с целувки без секс сеправят близнаци - мойто мъж специалист. скиваш ли Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 451
ЦИливаме се дам... как иначе ще опрем до юнашките изпълнения. Mr. Green При нас е винаги пълна програма с различен сюжет! newsm08

Туй пълна програма, същото дет си го мисля ли е?  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт