Опаковките на парфюмите

  • 2 068
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 891
Момичета, какво правите в шишенцата на изразходваните парфюми? Аз ги изхвърлям, но една позната си прави "база данни" от шишенца и тестери. Вие?

# 1
  • София
  • Мнения: 478
Не съм се сещала... в какъв смисъл прави "база данни"? защото едва ли е като мирис - така или иначе ще изветреят като са празни  newsm78

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Изхвърлям ги.
  Оставих едно шишенце /оползотворено до капка/ на малката да си играе, че иначе гледа как да докопа мойте.

# 3
  • Мнения: 35 891
Не съм се сещала... в какъв смисъл прави "база данни"? защото едва ли е като мирис - така или иначе ще изветреят като са празни  newsm78

да си ги помирисва и да си припомня ароматите - така казва   newsm78
по-скоро им се променя ароматът  Thinking, защото съм се опитвала неуспешно да отмириша шишенце, за да го използвам за нещо друго - абсолютно невъзможно!!!  Blush

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 00:52 от bubanka

# 4
  • Мнения: 3 835
Чела съм, че подобни шишенца е хубаво да стоят в гардероба.
Не съм опитвала - имам все недовършени! Май и на мен не ми се иска да се разделя с тях!  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 2 383
Пазя си шишенцата известно време и аз като твоята приятелка си припомням ароматите им. После, като ми писне - бум в коша.

# 6
  • Мнения: 1 866
Хвърлям ги. Много мразя да трупам ненужни неща.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
преди хвърлях, сега са атрибути от "дамската чанта" на дъщеря ми  Laughing. Аз пък имам друг порок ... трудно се разделям с картонените кутийки от гримове и парфюми Embarassed Все гледам по-красивите да ги използвам за нещо Embarassed - обикновено доста неуспешно.

# 8
  • Мнения: 35 891
Май и на мен не ми се иска да се разделя с тях!  Wink

много място заемат, бееее!

когато са пълни, си ги пазя с картонените кутии - за да не ги пече слънце, ако забравя вратата на гардероба отворена или ги извадя за по-дълго Simple Smile

но ако трябва да ги пазя така празни ... ще ми трябва музей - хвърлям и подарявам  Party

# 9
  • Мнения: 7 186
Хвърлям ги одма. Хич не обичам да ми се мотаят ненужни боклуци. Simple Smile

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Не ми свършват никога (както и червилата). Омръзват ми много преди края и купувам нови.

# 11
  • Мнения: 2 323
На мен също като на Карен, имам доста и аз не знам колко Rolling Eyes понякога се връщам към някой забравен аромат, ако ми хареса асоциацията с миналото го довършвам, ако не пак отива в изчакващите Rolling Eyes Но забелязвам, че повечето са ми една трета от шишенцето  Grinning

# 12
  • Мнения: 3 932
Хвърлям ги, много обичам да хвърлям  Mr. Green

# 13
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз си ги трупам в шкафа и на пролетното и есенното почистване изхвърлям по една чанта буклуци. И всеки път се чудя, защо не съм ги изхвърлила, когаго са свършили Laughing.

# 14
  • Мнения: 1 014
Хвърлям ги! Не обичам да трупам ненужни неща вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт