ЛЕВКЕМИЯ ПРИ БЕБЕТА

  • 2 220
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
ДЕТЕНЦЕТО НА НАЙ - ДОБРАТА МИ ПРИЯТЕЛКА Е БОЛНО ОТ ТАЗИ БОЛЕСТ А Е САМО НА 4 МЕСЕЦА НЯКОЛКО ДНИ СЛЕД УСТАНОВЯВАНЕ НА ДИАГНОЗАТА Е ИЗПРАТЕНО НА ХИМИОТЕРАПИЯ ИМАТЕ ЛИ ИДЕЯ ДАЛИ СЕ ЛЕКУВА

АЗ РАЗБРАХ В4ЕРА ЗА ТОВА И НЕ ЗНАМ КАК ДА И ПОМОГНА, СТРАХ МЕ Е ДА И СЕ ОБАДЯ, НЕ ЗНАМ ДАЛИ И ДО МЕН ТЯ Е С ДЕТЕТО В БОЛНИЦА

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
съжалявам много
моя приятелка почена за по-малко от месец след като й откриха левкемия... до колкото знам има хора, които успяват да борят болестта - но не знам да се лекува - освен по книгите с доктори ил лечители описващи чудеса
честно казано освен на чудо - не знам на какво друго могат да се надявам
наистина ми е много болно да пиша това и още повече - да чета за такива неща!

# 2
  • Мнения: 3 914
Съжалявам за случилото се на детенцето,но нека пуснат запитвания по интернет със преведена епикриза ,до колкото се може повече клиники в чужбина,по принцип се прави трансплантация на костен мозък ,има надежда,не се предавайте.Хубаво е приятелката ти отново да забременее и когато се вземе от плацентата на второто, шансът е в пъти по голям.Чух за случай, по този начин, със невероятен успех

# 3
  • Мнения: 3 537
Детенцето на моя позната почина от левкемия.Просто беше все болно и не можа  да дочака денят,в който да оздравее,за да му присадят костен мозък.
Беше наборче на моята дъщеря.

# 4
  • Мнения: 959
Съжалявам,това е ужасно.
Прочети тукhttp://bg.sbaldohz.com/Leukemia.htm

# 5
  • Мнения: 997
 Не бях чувала за левкемия при толкова малко дете. Направо е ужасяващо. Не мога да помогна с информация, но много, много се надявам бебенцето да се пребори с това. Кураж на родителите!

# 6
  • Мнения: 26
докторите са казали 4е е напреднал стадии и все пак могат да го излекуват, дано да е така , защото това е кошмар
не мога да си представя какво преживява цялото семейство
из4етах в интернет каквото видях и въпреки това не разбирам нищо ако някой знае нещо пове4е каквото и да е моля да го сподели

Общи условия

Активация на акаунт