Не мога да го захраня:((((((((

  • 578
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Много, ама много ме е срам  Embarassed Второ дете ми е, а не мога и не мога да го захраня  #Cussing out От средата на 5-ти месец се борим с оризова безмлечна каша и до момента успявам да му натикам максимум 5-6 лъжици в устата, въпреки, че я правя рядка... А вече 3-ти ден, т.е. откакто навършихме пет и влязохме в 6-ти месец, захранвам с ранните моркови на HIPP, но без никакъв успех  , ама  грамче не мога да му натикам в инатливата овенска устичка #Cussing out Днес сложих и АМ, за да го заблудя уж, ама НЕ, реве, та се къса само като я надуши Sick.
С баткото не съм имала никакви проблеми, ядеше си всичко, дори и най-противните пюрета, обаче това малкото  baby_neutral ми разказва играта Cry
Дайте акъл, какво да го правя Praynig???

# 1
  • Мнения: 7 474
Търпение  Wink  и може би да пробваш с нещо друго .Чудя се късното захранване дали не е по-трудно newsm78

Последна редакция: нд, 03 сеп 2006, 16:34 от Lео

# 2
  • Мнения: 3 342
Според мен просто детето все още не е готово за захранване.
Защо измъчваш и себе си и него?
Дай му почивка и след една-две седмици пробвайте отново.

# 3
  • Мнения: 416
Аз мисля, че точно навреме го захранваш, но на детето явно не му харесва вкуса. Тази оризовата безмлечна не е ли едно безвкусно нещо?

Пробвай, ако намериш безмлечна ябълкова на Хумана, в краен случай дай плодово пюре. Но в никакъв случай не го насилвай, защото ще му остане лош спомен от храненето и ще се дърпа.

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
А защо безмлечна, та те са толкова отвратни. А пюрето от моркови на Хип моя син не го искаше, а той е яшно дете.
Пробвай със сварен, намачкан картоф и прибави АМ

# 5
  • София
  • Мнения: 10 825
Мисля, че детето просто още не е готово за захранване. Дайте си малко почивка и след седмица опитай пак.
Относно безмлечната каша - правиш я с адаптираното му мляко, нали?

# 6
  • софия
  • Мнения: 555
и мойте не я искаха тая безмлечна оризова, уж да я разреждам с кърма - ма то вярно голям буламач ставаше и не се разбиваше добре. после купх млечната каша на блевит за разстеж и като отвориха едни усти, не мога им насмогна да им давам.

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Изчакай седмица- две и пробвай пак  Peace

# 8
  • Мнения: 355
И аз мисля, че ако изчакаш може да се оправят нещата, но другия път защо не пробваш с плодово пюре. Може повече да му хареса.

# 9
  • Мнения: 3 042
Най-вероятно на бебчо не му харесва нито безмлечната каша, нито ранните моркови.
Ранните моркови и на моя син не харесаха Mr. Green. Опитай с пюре от картоф. А повечето безмлечни каши са  Sick, ако не им се добави АМ.

# 10
  • Мнения: X
Бляк! Тия неща, дето му ги предлгаш са толкова отвратни  ooooh!

Опитай с някоя млечна кашичка - бананова, на пример..... и други пюрета. Моята не харесваше нито едно пюре на Хип! Ама нито едно....
Може и домашно кртофено пюренце с маааалко масълце и мляко. Остави ги ти бълвочи, че съвсем ще откажеш детето..........

# 11
  • Мнения: 324
 Hug хиляди благодарности на всички за съветите, ама да не спрете сега след това ми изявление Wink
Безмлечната каша му я правя с неговото АМ и май там проблема беше в лъжицата, а не във вкуса, защото вчера успях да му дам 30-тина грама. А за пюретата бях посъветвана да започна със зеленчуково, а не с плодово, защото след сладко трудно свиквали със зеленчуците newsm78. Обаче утре ще мачкам варено картофче с АМ, ясна е работата  chef
Още веднъж   bouquet  bouquet  bouquet на всички ви

Общи условия

Активация на акаунт