Носихте ли нещо за госпожите за 1-вия ден на ясла\градина?

  • 2 668
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
Здравейте,

утре тръгваме на ясла и съм изпаднала в размисъл освен за всичко друго и дали не трябва  да занесем нещо за госпожите? Цветя, бонбони, просто нещо. Нали в училище се носят цветя, дали и за градината е така или е въпрос на личен избор?
Споделете вашия опит и мниние  Wink

# 1
  • Мнения: 281
Аз мисля да занесем по един букет.
  bouquet

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Досега не сме носили  нищо.
Тази година се замислям защото Елина много ги обича тия нейните госпожи:)
Сигурно ще отидем да им избере цветя за 15-ти, че тогава ще си дойдат те...

# 3
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Давам идея една саксия, че специално за яслата обикновено бърках броя на госпожите, а така е по-лесно за всички - хем ще си седи в яслата. А за почерпка според мен нещо с което да не се омажат децата.

# 4
  • Мнения: 281
Давам идея една саксия, че специално за яслата обикновено бърках броя на госпожите, а така е по-лесно за всички - хем ще си седи в яслата. А за почерпка според мен нещо с което да не се омажат децата.
Това със саксията е добра идея! newsm10
Само за почерпката не съм много сигурна newsm78 - те в яслите и градините имат доста изисквания при внасянето на храна...

# 5
  • Мнения: 313
Ако имаш желание можеш да им занесеш по едно цвете, но почерпки и други подаръци не са необходими ( поне според мен ). Успех с яслата, да свикнете бързо!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
Тамън се гласях да пусна такава темичка и гледам - изпреварили са ме Simple Smile
След дългата ваканция и Таня от утре е на ясла и се чудех какво да занеса?
И ако взема цветя - за тези които са само сутрин или и за другите и как да им ги даде детето като ги няма? Ще падне едно обясняване защо толкова букети купуваме....
Ще следя с интерес. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 113
Цветя, за госпожата, която е първа смяна.

# 8
  • Мнения: 7 474
Цветя и кутия бонбони , няма да сбъркаш Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз занесох вафлички за децата и лелите. А за групата играчка. Мисля, че не е задължително да се носи нещо.

# 10
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Давам идея една саксия, че специално за яслата обикновено бърках броя на госпожите, а така е по-лесно за всички - хем ще си седи в яслата. А за почерпка според мен нещо с което да не се омажат децата.
Това със саксията е добра идея! newsm10
Само за почерпката не съм много сигурна newsm78 - те в яслите и градините имат доста изисквания при внасянето на храна...


Изискването е да не е домашно приготвена, ако е торта или нещо от сладкарница да има сертификат - в самите сладкарници знаят. Ако е готова храна да е в срок и да е цяла опаковката. Ако са сокове да не са газирани и забравих още какво беше.

# 11
  • Мнения: 281
Изискването е да не е домашно приготвена, ако е торта или нещо от сладкарница да има сертификат - в самите сладкарници знаят. Ако е готова храна да е в срок и да е цяла опаковката. Ако са сокове да не са газирани и забравих още какво беше.
Благодаря за подробната информация!
  bouquet

# 12
  • Мнения: 4 718
Само цветя.

# 13
  • Мнения: 303
Мисля утре нищо да не нося..Така ми се е свила душата за първия ден в яслата, че не ми е хич до госпожите. Ако детето е свикнало с госпожите, градината/яслата...тогава е по-различно и е един общ празник- тогава бих занесла

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Цветя, но само за празниците. Такъв за госпожите и децата е 15.09. и се поздравява с "Честит първи учебен ден!" или "Честит празник!" Laughing

Общи условия

Активация на акаунт