Стиска ли Ви да рискувате?

  • 2 248
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
 Нали казват, че хората, които са склонни да рискуват имат доста по-големи шансове за успех newsm78 Мисълта ми е...кой е най-големия риск, който сте поемали до този момент в живота си и увенчали ли са се с успех стремежите Ви или напротив...съжалили сте?

# 1
  • Мнения: 495
аз съм на принципа - има ли 50 % шансове за успех - дерзая  Peace
за рисковете - много са, повечето са се увенчали с успех, да  Grinning
абе то си е до човека да ти кажа   Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 1 105
Нали казват, че хората, които са склонни да рискуват имат доста по-големи шансове за успех newsm78 Мисълта ми е...кой е най-големия риск, който сте поемали до този момент в живота си и увенчали ли са се с успех стремежите Ви или напротив...съжалили сте?

Доколко може да се нарече най-големия риск не знам, но за мен в момента е такъв. Предстои ми да напусна сегашната си работа и да започна тепърва курсове, чрез които после да почна много добре платена работа. Риска в случая е, че 1 месец и половина няма да имам една стотинка, а имам два заема и после ако не ме вземат след курса не знам  Cry. За мен е сериозно, но трябва да го направя, защото смятам, че си заслужава. Това е!

# 3
  • Мнения: 2 407
Зависи от ситуацията, но в повечето случай да.

# 4
  • Мнения: 4 664
Правила съм го и не съжалявам! Пожелавам ти и при теб нещата да се развият позитивно.

# 5
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Премислям много, но общо взето накрая дори да не съм съвсем убедена - скачам. Сега също - но този път с любимия. Зарязахме тук всичко, което сме постигнали и събираме багажа за Испания. На 16 летя. Стискайте ми палци! Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Да определено рисковете ми са си заслужавали,ще видим как ще е занапред.Иначе по принцип ми стиска да,рискувам и после се чувствам някак  доволна от себе си и от това,че не съм бъзла дет се вика.

# 7
  • Мнения: 27 524
Много е относително, по-скоро не...

# 8
  • Мнения: 3 164
Не рискувам Naughty.Залагам на сигурното Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 2 952
   2 пъти рискувам за големи неща в живота и 2 пъти печеля.Зависи какъв е залога , каква е мотивацията , аз не го правя за спорт.Също така 1 път НЕ рискувах и пак спечелих.Може би съм смела , а може би просто имам късмет или и двете......

# 10
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Като че ли не съм човек на риска.
За да предприема някаква сериозна промяна, мн. добре премислям и претеглям плюсовете и минусите. А също се опитвам и на интуицията си да се доверявям.
По принцип съм такава, вечно несигурна и тревожна за нещо, вечно съмняваща се и търсеща.

# 11
  • Мнения: 7 474
Рядко рискувам  newsm78 или поне не се сещам за някакъв съществен риск (освен сватбата Laughing) Laughing

# 12
  • Мнения: 2 849
Рискувам и в повечето случаи -за добро или просто късмет успявам .
Не мисля много ,много ,а с рогите напред .

# 13
  • Мнения: 191
Рискувала съм и не съжалявам-струваше си!Изживяването от успеха е страхотно,надявам се никога да не усетя болката от неуспеха.Не съм хазартна личност и съм го правила само веднъж.Сега работя и замислям нещо което би довело до радикална промяна в живота ми,дано да успея-страхувам се да не се уплаша и откажа на средата. newsm17

# 14
  • Мнения: 2 253
човек на разума съм,доста премислям нещата а и съм една колебливааааа.....
но на 2 пъти съм скачала направо с главата напред в огъня и никак не съжалявам Peace
май по скоро на лекомислие го удрям,но каквото и да е се води-успяла за статистиката Laughing

Общи условия

Активация на акаунт