Моля помогнете ми

  • 962
  • 7
  •   1
Отговори
Оперирана съм вече 4 пъти,и вече почти нямам шансове да забременея,но по-страшното е ,че само 3 седмици след като ми махнаха единия яйчник и тръбите отново имам ужасно възпаление и кисти...много ви моля ,ако някоя от вас знае телефона на бабата от с.Марково да ми го даде.
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 7 716
Лекувай се с лекарства, не се доверявай на разни баби, че ще стане по лошо.

# 2
  • Мнения: 42
Каква е тази баба,билкарка или..?

# 3
Da bilkarka e,az veche znam ,che osven lekarstvata triabva da pia i bilkata koteshka stupka,no ne znaia v kakva proporcia se vari i koga se pie.Vij na GOOGLE.com ima mnogo info za bilkata pomaga i za miomi i vuzpalenia

# 4
ami az si se lekuvam,no bilkata koteshka stupka naistina e mnogo polezna ,a ne znam tochno kak da ia pia.I za babata znam veche,4e e pomognala na mnogo jeni

# 5
  • Мнения: 7 716
Пиши на кирилица. Питай в някоя билкова аптека. Ще ти кажат.

# 6
  • Мнения: 479
Оперирана съм вече 4 пъти,и вече почти нямам шансове да забременея,но по-страшното е ,че само 3 седмици след като ми махнаха единия яйчник и тръбите отново имам ужасно възпаление и кисти...много ви моля ,ако някоя от вас знае телефона на бабата от с.Марково да ми го даде.
Благодаря предварително

Аз ходих при друга билкарка по друг повод. Намира се в Сушица, квартал на Карлово, казва се Марийка. Като се качваш по пътя, къщата и се намира вляво, преди един магазин за хранителни стоки.
За нея ми казаха,ч е на детенце, на което са му били изваждани органите за нещо си (ще излъжа, не помня точно случката) и след като са го затворили явно нещо не е било наред, защото детето не спирало да плаче от болки, не можело да спи и прочие. Бабата му дала билки и детенцето се оправило.
На мен ми даде за прочистване на организма и задържане на бебе. Довечера ще почна да ги пия и след седмица ще мога да кажа как се чувствам.
Ако мога с друго да помогна...

# 7
  • Мнения: 1 226
Ако става въпрос за Марково -Пловдивско, като отидеш там, всички я знаят.Нейните методи обаче са много странни.Аз ходих по-друг повод.Но за да имат ефект билките, трябваше да не карам кола, да не си простирам прането, да се къпя максимум два пъти в седмицата, и т.н. само да лежа и да пия билки. Не зная дали има ефект, защото не го направих.Просто нямаше да мога.Тя казва, че на много жени е помогнала.Опитай.Теб може и да не те кара да правиш тези неща.Горе главата!

Общи условия

Активация на акаунт