Wenice-Илиенци СТРАХОТНО НАМАЛЕНИЕ

  • 1 465
  • 10
  •   1
Отговори
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Преди малко се прибрах от склада за детските дрешки.Блузи дълък ръкав от 92 до 116см по 5лв.За каката която сега ще бъде 5клас  долнища от 5 до 7лв ,блузки с дълък ръкав 5-7лв суит4ъри по 10лв.Има и за малки девойки страхотни блузки по 5лв и долнища по 7лв.По късно и снимки  bouquet

# 1
  • Мнения: 8 450
А за един четвъртокласник дали ще се намери нещо? Wink
Къде точно е този склад?

# 2
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Да ще намериш.Ето снимки  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=59579

# 3
  • Мнения: 8 450
Много са хубави.
Деси,в коя част на Илиенци е складът?Не се ориентирам там.

# 4
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
С/у главния вход зад павилионите.Има една сграда отпред с платен паркинг.Не е В самотото Илиенци.

# 5
  • Мнения: 639
Деси, ти си се развихрила.  Grinning
Къде за нас такива благинки в Пловдив? Cry

# 6
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Малко не те разбрах къде точно се намира ? Там от където влизаме ние е платен паркинг с бариера и е близко до трета база. Има ли и друг вход?

# 7
  • София
  • Мнения: 11 657
Момичета понеже не съм ходила скоро в Илиянци и базите нищо не ми говорят.Знам от едно време спирката на трамваите-11 и 12.Някъде там ли е този магазин?И в неделя работи ли?Благодаря!
Деси много хубави дрешки,със здраве да си ги носят децата!

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Мен що така нещо не успяват все да ме грабнат таз марка дрехи.Но със здраве да си ги носите!

# 9
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Изобщо не знам коя е 3 база newsm78 Аз знам главния вход.Ако сте с кола продължавате 200м напред и правите десен завой.След 100м отляво е склада.От главния вход не се вижда пре4ат някакви павилиони.До склада се строи някаква сграда оранжава на цвят.Няма на4ин да не я видите Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 814
А в неделя дали работят? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт