Магнолиите-ММЦ :някой има ли инфо?

  • 1 047
  • 9
  •   1
Отговори
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Мили мами,някой ходил ли е в Магнолиите на ММЦ приморско?моля споделете вашите впечатления ако сте ходили.ще съм благодарна.

# 1
  • Мнения: 2 013
Ходих миналата година, много приятно място, стаите са достатъчно големи, мисля, има наистина хубав басейн. Беше пълно с французи и по тази причина анимацията беше на френски. Съжалявам, че тази година не отидохме пак там, а на измисления ол инклузив във ваканционно селище Арапя. Изкарахме добре, но хотелът не беше добър.

# 2
  • Мнения: 1 547
Бяхме в "Магнолиите" от 26 юни. Доволна съм. Хотелът наистина е хубав. Вече има доста българи. Храната е добра - закуската е обилна на блок маса, вечеря си плащахме ако ни мързеше да ходим до Китен или Приморско - 13 лв. на човек, много и разнообразна храна. Имаше тематични вечери в ресторанта (част от анимацията на франсетата) и беше забавно. Има детска площадка, детска стая и игрище за една френска игра. Басейнът е супер. Стаите не са много големи.  В нашата имаше и детско легло. Трудно се разминавахме. Чисто е. Сменят кърпи всеки ден. Бих повторила с голямо удоволствие  Sunglasses

# 3
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
момичета,много ви благодаря за информацията.

# 4
  • Мнения: 2 013
Ние бяхме в една стая - тройна, плюс едно допълнително легло, и пак имаше място, е вярно - колкото да минеш покрай леглото си, но в крайна сметка не ни трябваше повече, след като по цял ден сме навън.

# 5
  • Мнения: 1 426
готино е, само много франсета, но на последък има и доста българи. Последните 3 години все там ходим, но тази година на Арапя. В интерес на истината от първата година съм най-доволна след това започна да запада, но в сравнение с други хотели е много добре.
Ние си наемахме един и същи апартамент-спалня, хол, кух.бокс, баня голяма тераса. Нощувките в апартаментите не включват закуска.Храната е хубава (но не готвят свинско), но ако не е фул хотела, готвят по-малко, не ключва алкохол (само прокиснато вино). Кафето в хотела е гадно. Всичко останало е ок. Има бебешки кошари, столчета, бебефони (поне имаше).
Френската игра е петанка.

# 6
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Хубаво е. Ние бяхме в стая с 3 легла и канапе и според мен беше много тясно.

# 7
  • Мнения: 2 013
Разбира се, най-добре е в апратамент в готин хотел. Но ако се търси приемлива цена - предпочитам готин хотел с хубав басейн, двор, ресторант на първо място. Казвам го, защото това лято бяхме в приличен апартамент - с отделна детска стая, малко холче, спалня, но пък басейнът беше сравнително малък, ресторантът - също, а ол инклузива - гаден и само до 21 часа вечерта.

# 8
Ами таэи година почивах в Приморско ,но не в Магнолиите..!Но имах честта да го раэгледам Simple Smile!Не съм много въэхитена ,но....става эа почивка!Стаите са големички и горе доло добре обэаведени ,а басейнчето също е хубаво и голямо!...Е само това мога да кажа ,а эа цените нямам представа..!

# 9
  • Мнения: 1 464
Ние почивахме там това лято от 01.07 до 10.07,в големия апартамент.Да ти кажа има доста по-хубави хотели на същата цена.Като цяло мога да кажа че съм разочарована.
-Апартамента беше огромен,но не чистеха качествено и трябваше да звъня на рецепцията по 5 пъти на ден да дойде някой да изчисти защото кошчето в кухнята прелива а детето ми се въргаля по земята.
-на втория ден заваля и прокапа дограмата
-на 3тия ден падна едно гипсово платно от тавана
-джакузито в банята не работеше,аспиратора в кухнята също
-пълно е с французи,по цял ден на басеина един аниматор бъбреше по микрофона на френски,пълна лудница
-храната беше изобилна но имах чувството че каквото останеше от предния ден го предлагаха и на следващия
-виното наистина беше прокиснало,а коктеилите в бара нямаха общо с истината
-на французите шапка свалят а българите не сме хора
сетих се и още
-мостчето по което се стига до плажа имах чувството че ще се срути всеки момент
-плажа беше ужасно мръсен
-и като за капак хванахме кофти време
Затова живот и здраве догодина -Турция!Писна ми от долнопробни хотели по нашето черноморие дето си лепнали 4 звезди ,а се държат с гостите все едно са дошли не да им бутат пари а да им бъркат в очите #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт