Препоръчайте добър репродуктивен ендокринолог

  • 5 084
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте, момичета! Моля ви, препоръчайте ми някой репродуктивен ендокринолог или друг добър лекар, по-възможност да е от Плевен или Враца, но може и от София, въпреки, че ще ми излезе доста скъпичко ходенето до там. Искам да се консултирам с такъв лекар за направените досега изследвнаия и да приложи и други изследвания, ако тези не са били достатъчни и методи. Уморих се да ходя при лекари както се казва "на парче" тук за едно, там за друго.. Мисля, че все още не са ми правени посткоитален тест за ЦС, тест за рН на влагалищната среда, цветна снимка, както и дали яйцеклетките са добри. Овулация имам и яйчниковия резерв е нормален, но за останлите изследвания не зная на кого да се доверя.

# 1
  • Мнения: 7 718
Аз ти препоръчвам ТУК.
Редът е: спермограма, репродуктивни хормони, фоликуметрия, тест за проходимост на тръбите.

# 2
  • Мнения: 51
Благодаря, Лали! А ти там ли си ходила? Просто искам да е лекар, при когото момичетата са ходили и са доволни от него, както от компетентност и професионализъм, така и от отношението към пациента. Защото преди години посетих един такъв добър доктор в Майчин дом в София, който ми каза, че ако знаел, че съм на 31 години предварително, нямало да ме приеме, защото вече ми било доста късно за мисля за забременяване или нещо от сорта, което направо ме отврати.

# 3
  • Мнения: 7 718
Аз ходя в тази клиника. Над 40 години съм. Отношението е перфектно. Д-р Владимиров е добър специалист.

# 4
  • Мнения: 965
здравей и от мен ,аз мога да ти препоръчам д-р Генов  той е акушер-гинеколог-ендокринолог, медицински център ПАНАЦЕЯ,в София се намира,точно до арката на Александровска болница.разгледай сайта ако искаш www.panaceabg.com
незнам аз съм много доволна от него,
но виж всеки си има собствено мнение за лекарите така че незнам един ще ти каже този е добър ,онзи  не е добър и незнам какво да ти кажа просто ,аз  си давам моето мнение .
аз от Бургас ходя при него в София
дано да съм ти била полезна Simple Smile
успех  Hug

# 5
Е, знам, че всеки си има свое мнение, но недей да подвеждаш момичето с този мошеник- Генов. Направо ти се учудвам как можеш чак от Бургас да ходиш при него и да си доволна. Но нищо чудно и аз бях доволна години наред от него, докато накрая не оснтанах с празен джоб и изгубено време. Тоай се биеше в гърдите, че едва ли ще забременея някога, ще ми се да ме види сега с корема и да го питам наглеца. Но, както казваш всеки си има собствено мнение. Е, аз не бих препоръчала точно този лекар на момичето, по- добре да бяга от него надалеч колкото се може повече.

# 6
  • Мнения: 965
аз не подвеждам никой ,просто казвам моето мнение!!!!!

# 7
  • София
  • Мнения: 6 356
за този Генов има тема с 5 страници отрицателни мнения, потърси в архива на форума!

аз съм на 39 години и имам син на 2 месеца благодарение на д-р Владимиров, когото препоръча и Лали. страхотен лекар и човек, както и целият екип на клиниката.

# 8
  • Мнения: 83
Да, и аз подкрепям изцяло мнението на Lali и Jam.
Д-р Владимиров е отличен професионалист, /репродуктивен ендокринолог/, компетентен, отзивчив и безкрайно внимателен лекар.

Общи условия

Активация на акаунт