Споделете за детска кухня ОЗИ?

  • 4 616
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 263
Давам препратка и към тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=121977.msg2240070#msg2240070, но все пак нека кажем за Ози конкретно Simple Smile.

# 1
  • Мнения: 1 568
Хайде, мами, споделете мнения за Ози. Предполагам сега имате повече впечатления. Чудя се дали да не я пробваме.
Най-вече ме интересува до колко часа храната е на адреса.
Гъсти ли са супите и основното?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 570
Искат документ от педиатъра, че детето не е алергично. Храна разнасят от 9.30-13 часа, в зависимост от района. Грамажът на 1,2,3-то е от 540 до 600 гр. Без буркани, порциите се разнасят в еднократни опаковки. Цена на порция на ден 2.00 лв + 1.00 лв. за доставка. Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 1 457
А храната добра ли е? В смисъл менюто съобразено ли е с това за бебета - с малко захар, сол, без кремвирши и др. гадости не ставащи за малки деца. А и млякото какво е - АМ, сухо, прясно?

# 4
  • Мнения: 202
Здравей,аз взимах няколко дни от ОЗИ.Грамажа е по 200 грама всяко ядене,както са ти казали във картонени опаковки.Не готвят с мляко или АМ казаха,че като захладнее щели да почнат да готвят с него.Десертите се правят с вода.На мен  са ми доста сладки и блудкави и не ги давах на малката.Никакви документи не ми искаха,обадих се по телефона и на другия ден ми доставиха храната.Тъй като съм им близко храната ми я доставяха преди 10.00 часа още топла.За гъстотатата супата си е супа нормална,не ми се виждапе рядка,основното ядене също си беше добре на гъстота.За цената са казали.Храната е съобразена  за деца над 1 годинка.

# 5
  • София
  • Мнения: 10 825
На мен не са ми искали бележка от педито. Доволна съм от храната, само десертите не ми допадаха, но последната 1 седмица и там са пооправили нещата. Храната се доставя до 12 часа и 7 дни в седмицата Laughing. При мен идват към 10.30 обикновено. Носят ни храна от около месец вече и единствената ми забележка е, че до сега не съм попадала на ястие с риба Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 47 888
сина ми е още малък ,но им писах на мейла дали храната става за дете с алергия към кр мляко,поне частично да полвам от храната,и ми отговориха,че няма никакъв проблем нашите порции да се приготвят  без млечни продукти-мляко,извара,сирене ,кашкавал!това може да е от поза за други майчета на алергични дечица,аз имам още няколко месеца да мисля и да събирам отзиви за тях,но след годинката мисля да ги пробвам(защото знаете,че обикновенната кухня си е с мляко Wink)

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На Ози Озбърн ли е кръстена ?

Общи условия

Активация на акаунт