Има ли храни след които ви е гадно да пушите ?

  • 1 878
  • 35
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Само аз ли съм или има и други ?
Например на мен ми е много кофти да пуша след като съм дъвчила ментова дъвка, а преди малко установих, че е кофти да се пуши и след като съм яла суров морков. Цигарата ми се стори ужасно горчива  Sick

# 1
  • Мнения: 5 140
А пък аз винаги съм се чудила на мъж ми как му е приятно да запали след като си е похапнал. Кажете какво е чувството, какво се усеща, изпитва.
Винаги ми е било странно.

# 2
  • Мнения: 6 155
Не съм установила такива храни  Thinking

Само дето ме подсети и отивам да  smile3546

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
А пък аз винаги съм се чудила на мъж ми как му е приятно да запали след като си е похапнал. Кажете какво е чувството, какво се усеща, изпитва.
Винаги ми е било странно.

Ааааа това е друго даже, много е сладко и  си има и поговорка Simple Smile Извинете ме за грешнописа, но го пиша както го чувам:
"Па закону Архимеду, после вкуснава абеду,  ест ли хочеш жит, нада закурит !" Знаещите руски ще го разберат.

# 4
  • Мнения: 5 140
Това питам, кое му е сладкото, не ти ли се разваля вкуса от хубавото хапване например.

# 5
  • Мнения: 7 837
Не се сещам  newsm78

Обаче, като прекаля с пиенето и ми е гадно да пуша, имам чувството че цигарите допълнително замъгляват съзнанието ми  Laughing

# 6
  • Мнения: 2 759
     Нямам такива храни. Понякога ми се случва да повръщам (извинете) и пак веднага запалвам.

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
След всякакво ядене пуша. А руската поговорка не я бях чувала, но е точно на място.
Отивам да запаля, че така и така ме подсети.

# 8
  • Мнения: 2 849
Не се сещам за такава храна . newsm78Само знам  ,че и една чаша вино да изпия ,много цигари отиват . Crazy

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
На мен след всякаква сладка храна или напитка ми е гадно,но понеже съм пристрастена хапвам нещо солено и запалвам цигарка.

# 10
  • Мнения: 5 299
Няма ниакви варианти да ми е гадна цигарата Blush Дори и като съм болна - пак пуша. Случва се само когато ПРЕпуша...да ми е гадно, ама пак пуша. Embarassed

# 11
  • Мнения: 5 140
Няма ниакви варианти да ми е гадна цигарата Blush Дори и като съм болна - пак пуша. Случва се само когато ПРЕпуша...да ми е гадно, ама пак пуша. Embarassed

И мъж ми е като тебе.

# 12
  • Мнения: 205
А пък аз винаги съм се чудила на мъж ми как му е приятно да запали след като си е похапнал. Кажете какво е чувството, какво се усеща, изпитва.
Винаги ми е било странно.

Ааааа това е друго даже, много е сладко и  си има и поговорка Simple Smile Извинете ме за грешнописа, но го пиша както го чувам:
"Па закону Архимеду, после вкуснава абеду,  ест ли хочеш жит, нада закурит !" Знаещите руски ще го разберат.

поет bowuu

# 13
  • Sf
  • Мнения: 808
После хорошего обеда, если хочешъ житъ, надо закуритъ Simple Smile

Това е останало от аристократичните времена, когато след обилна вечеря са поднасяли кафе, а джентълмените отивали в друга зала и пиели отлежал коняк и пушели пури Simple Smile

А е руска поговорката, може би защото руснаците едно време не са имали кой знае какво да ядат и после с цигара си притъпявали останалия глад...

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
Определено има храни след които като запаля и ми е гадно,ато например плодово кисело мляко,другите в момента не ги помня.
На мен също най-ми е сладка цигарката след ядене,може би затова,че съм сита и това прави впечатление,че все едно скоро не съм пушила.Абе незнам някой дали ме разбра кво казах,ама тва неможе да се обясни с думи май.

Джулиана що си яла суров картоф? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт