Макарони от елда

  • 807
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 187
Купих наскоро такива макарони,ако някой ги приготвя ще помоля да каже как?Подсладени ли,може ли в зеленчуково пюре примерно?И да попитам запичат ли макароните всъщност? Rolling Eyes Попара не смятам да давам-не виждам нищо полезно в един мокър хляб,и мисля с тези макарони да я заместя. Thinking

# 1
  • Мнения: 1 448
Мисля, че стават и за закуска - с плодово пюре или със сирене и масло, и за ядене - в зеленчуково пюре например   Hug Ще взема и аз да потърся такива да му давам, моето мнение за попарата е същото, тя се яде заради сиренето и маслото и вместо хляб е по-полезно да се слагат овесени ядки, елда или просо например  Thinking Това са си мои мисли де  Laughing

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз купувам пюре на Сънвал в което освен тези макарони има-домат,броколи и моркови.

# 3
  • Мнения: 1 568
Отдавна купувам макарони от елда.
Правя закуска с масло и сирене, и с плод могат да се комбинират, както и в супи вместо фиде.
Аз ги варя в микровълновата. За 10 минути на макс са готови.

# 4
  • Мнения: 1 187
Ами пробвах,и взе че ги хареса от първия път-подсладени с глюкоза.Наистина добра е идеята да ги слагам и в супичките.Обаче като че ли я запичат малко.Благодаря за отговорите. Peace

Общи условия

Активация на акаунт