Приятелката ми крие,че се вижда с мен.....

  • 2 668
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 396
За 3-ти път я хващам когато говори по телефона и си измисля разни неща(на мен ми се прави знак да мълча,а Виви не трябва да и се чува гласа),за да не разбере гаджето и,че е  с мен и детето.Аз и той не се понася ме,но това,че тя се крие от него ме натъжава Cry .Приятелки сме от 10год. и сме преживяли какво ли не заедно.....доказано истински приятел,аз на нея и тя на мен.
Трябва ли да говоря с нея или пък да и се сърдя,понякога си мисля да не би да издребнявам?Вие какво ще ме посъветва те,как бихте постъпили на мое място?
Предварително Ви благодаря!!  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 730
Не бих спряла да се виждам с истинските си приятели заради когото и да било!Ако той държи на нея не би трябвало да я ограничава от срещи с приятели.Трябва да поговорят и да му обясни ясно какво значиш ти за нея и че има нужда да се виждате.Апък с него като не се понасяте-ами няма да се виждате.Не се натъжавай,просто поговорете.

# 2
  • Мнения: 193
 Нейното положение е най-неприятно! Намира се в неизгодна позиция, но ти, според мен, трябва да проявиш търпение! Щом иска да се виждате, макар и тайно, значи държи на теб! А, въпросният, сигурно е пълен мухльо за да иска от нея да не се вижда с приятелки Thinking

# 3
  • Мнения: 15 619
Сложна ситуация. Ако не с двамата, то поне с един от двамата трябва да поговориш. Ти ги познаваш, прецени.

# 4
  • София
  • Мнения: 639
Нейното положение е най-неприятно! Намира се в неизгодна позиция, но ти, според мен, трябва да проявиш търпение! Щом иска да се виждате, макар и тайно, значи държи на теб! А, въпросният, сигурно е пълен мухльо за да иска от нея да не се вижда с приятелки Thinking
напълно подкрепям  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 835
Щом я обичаш, подходи с разбиране. Явно в момента тя няма сили да му се противопостави. Друг е въпросът, че това е много глупаво. Лично аз бих поговорила с нея, но не в смисъл да й се сърдя, а просто да се опитам да й отворя очите, че мъж, който й забранява сега да се вижда с приятелка, кой знае какво ще й забрани да прави след време.

Абе въобще какви са тия работи - в кой век живеем! Ще ми забранява да се виждам с някого - как ли не! #2gunfire

# 6
  • Мнения: 396
Трябва да поговорят и да му обясни ясно какво значиш ти за нея и че има нужда да се виждате.Апък с него като не се понасяте-ами няма да се виждате.
Обяснявано му е хиляди пъти,но понеже,когато са се карали.......аз съм я приемала в дома си винаги и той в мен вижда нещо като заплаха,незнам....С него не се вижда ме ИЗОБЩО!!!

# 7
  • Мнения: 7 474
Кофти е за нея. Мисля, че трябва да проявиш разбиране, ако нейния приятел е толкова властен,че да и забрани да се вижда с теб и тя го слуша - жалко за нея Tired

# 8
  • Мнения: 5 391
Лично аз не бих позволила мъжа до мен да определя приятелите, с които трябва и не трябва да се виждам, аз също не бих си позволила да се отнасям така към него.Още повече когато става дума за приятелство от толкова дълги години.

# 9
  • Мнения: 15 619
Трябва да поговорят и да му обясни ясно какво значиш ти за нея и че има нужда да се виждате.Апък с него като не се понасяте-ами няма да се виждате.
Обяснявано му е хиляди пъти,но понеже,когато са се карали.......аз съм я приемала в дома си винаги и той в мен вижда нещо като заплаха,незнам....С него не се вижда ме ИЗОБЩО!!!
ООО, тя историята е друга.
Щом ти си и опора в такива ситуации, той никога няма да те хареса, защото /според мен, де/ така тя има на кого да разчита в момент, в който той най-вероятно иска да я подчини, унижи и т. н.  Може и да бъркам...

# 10
  • Мнения: 1 413
На моя близка приятелка мъжа органически не се понасяше с мен, първо ни отдалечи една от друга, накрая ни "скрои" една ситуация и ни скара - не мога да я преживея, бяхме приятелки от 15 години, сънувам я постоянно и детенцето й също - а минаха повече от 2 години оттогава Cry
По - добре да се крие и да се виждате, отколкото както стана при мен.

# 11
  • Мнения: 3 394
и аз имах подобен случай преди години. Тогавашното ми гадже не можеше да се понася с най-добрата ми приятелка. Просто ревнуваше,че прекарвам извество време с нея, а не се посвещавам на него. С времето осъзнах,че не сме един за друг и толкоз.
Не съм правила избор. Съпругът ми не ме ограничава в предпочитанията ми за приятели.

# 12
  • Мнения: 6 164
Аз казвам да го разкара - гаджета под път и над път, а тоя явно няма да е загуба. Приятелството е по-ценно. Щом са се карали, така че да стигне до твоя дом, значи сам си е виновен. Да мрази себе си, не теб! Кажи й как се чувстваш.

# 13
  • Мнения: 945
Какво да ти кажа, прояви раzбиране...

След като ти не можеш да го понасяш, а и той теб, предполагам че често си zаставала между двамата на нейна страна. Според мен ти zа него се явяваш в ролята на тъщата, която винаги zнае кое е по добро zа детето и и се меси в семейния им живот когато трябва или не трябва. А това че те се карат, не оzначава че не са щастливи zаедно (понякога като гледаш отстрани не можеш да прецениш кой прав кой крив).

Поговори си с приятелката ти, но не я карай да иzбира между приятеля си и теб. Просто и дай да раzбере, че и ти ще си винаги до нея.

# 14
  • Мнения: 8 917
Нейното положение е най-неприятно! Намира се в неизгодна позиция, но ти, според мен, трябва да проявиш търпение! Щом иска да се виждате, макар и тайно, значи държи на теб! А, въпросният, сигурно е пълен мухльо за да иска от нея да не се вижда с приятелки Thinking
И аз съм на това мнение  Peace
Ако наистина държиш на нея, по-добре не я натоварвай излишно. И без това това криене я натоварва - не го прави и ти. Съвсем скоро ще разбере що за човек е приятелят й, ако продължава да й "забранява" подобни нормални неща - така ми се струва Thinking

Общи условия

Активация на акаунт