Чай Блевит суеньо (сън)

  • 5 859
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 666
Имам няколко въпроса към мамите, които са давали на децата си от чая на Блевит за сън.
Видях на кутията каква е дозировката за нашата вързаст. Но по колко пъти на ден се дава този чай? Или тази дозировка (2 препълнени десертни лъжици в 100мл вода) е и дневната доза? И има ли значение по кое време на деня се дава чаят? И изобщо установихте ли да има ефект?
Благодаря предварително, знам, че бързо ще откликнете с отговори!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 971
Аз давах на малкият, не искам да те разочаровам, но при нас нямаше никакъв ефект - при вас дано да има. Аз го давах вместо вода, но правех 200 мл и колкото си изпие бебчо през деня.
Мaлко OFF - преди известно време във форума четох за някакво хомеопатично сиропче, което се казва КИЕТЮД и е за успокояване на съня, мамите, които го бяха използвали даваха изключително добри отзиви за него. Ако искаш провери за каква възраст става, как се пие или пусни тема и така, аз за съжаление не мога да помогна с повече инфо.

# 2
  • Мнения: 578
Аз не съм ползвала чайчето, но съм го виждала и се чудех дали да не го пробвам, защото моето бебе се буди много често през нощта. Cry Обаче си мисля, че е по-добре да се установи причината за това, отколкото да се дават разни неща...При вас може и да е заради някой зъб, който расте...Моето бебе си е така откакто се е родил - една нощ не минава без да мрънка. Стигнала съм дотам, че му държа ръчичката с часове и той заспива. Водих го на невролог като беше по-малък, ама той каза, че някои бебета си били такива просто...Та без да се бъркам, но ако имате проблеми със съня най-добре се консултирай със специалист...

# 3
  • Мнения: 1 666
Аз съм 99, да не кажа 100% сигурна, че това в момента е от зъб, защото точно сега излиза един. Затова и мисля да пробвам този чай, ей така като допълнително успокоение на болката, защото съдържа липа, лайка и маточина.
Иначе до шестия си месец синът ми спеше непробудно по цяла нощ. През юни обаче почнаха жеги и това му разтрои съня - много му беше горещо, потеше, събуждаше се да пие вода по 3-4 пъти на нощ. После ги намали до 2 събуждания. Сега пък този зъб го мъчи и пак взе да буди повече пъти, а и сутрин се ококорва в 5ч. А в промеждутъка между двете пак се будеше, но просто по навик - събуди се, аз го потупам 3-4 пъти по дупето и пак е заспал. Та се опасявам да не му остане този навик и затова искам максимално да му помогна да си спи спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт