За atrakcion.com

  • 4 173
  • 60
  •   1
Отговори
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Поръчвали ли сте нещо от там? Доволни ли сте, за колко време идва поръчката и т.н.? Не знам защо, но съм останала с впечатление, че по- скоро се предпочита да се намери някой TCM магазин или Big Shop, а аз сега с детето не съм много мобилна и мислех да си поръчам разни работи. Така че ще съм благодарна за всички мнения.

# 1
  • Мнения: 64
аз съм поръчвала-бебефона ни е от там! На единия ден го поръчах, на следващия беше при мен! Имах и някакъв подарък към покупката, ама не помня вече какъв... newsm78

# 2
  • Мнения: 1 000
Предпочитат се ТСМ-ите защото там цените са по-ниски
Купихме на каката дънки от ТСМ за 10 лева .....същите в атракциона са 16  Simple Smile ....
Има разлика и в цените на уредите

# 3
  • София
  • Мнения: 250
Като хванеш намаленията в Биг Шопа - е по-евтино!!!Иначе цените в атракционна ми се виждат добре!!!!Пък си поръчваш от вкъщи-по-удобно е!!!!!

# 4
  • Мнения: 35 949
поръчвала съм, когато ми е харесвало нещо - не съм имала проблеми!

# 5
  • Мнения: 3 210
Поръчвала съм и на другия ден до обяд ги имам нещата. В нашия Big shop в Русе нещата са по-скъпи отколкото в Atrakcion.

# 6
  • Мнения: 2 673
  Купих си сутиен за бременни и кърмачки. Доставиха ми го след един ден, защото ги доставят от Пловдив. Беше с 2 лв по-скъп от тези в магазините, ама като отида с кола или с тролей до центъра на София и се върна все е тая тарифата за доставка. Даже има връзка по скайпа, та по него си потвърдих поръчката, даже помолих в последния момент за друг размер и ми доставиха точно това което желая..Струва си!!

# 7
  • Мнения: 8 459
Много съм доволна.Нямам разочарования до сега,хората са коректни.Горе-долу 2 пъти в месеца се изкушавам да поръчам нещо.Много нови неща получават и непрекъснато си обновяват сайта.

# 8
  • Мнения: 2 697
А какви подаръци пращат, че ми стана любопитно? Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 8 459
А какви подаръци пращат, че ми стана любопитно? Heart Eyes
Ами на мен нищо не са ми пращали досега.

# 10
  • Мнения: 13 512
Поръчвала съм и на другия ден до обяд ги имам нещата. В нашия Big shop в Русе нещата са по-скъпи отколкото в Atrakcion.
Биг Шоп е по-скъп от Атракцион-а. Sad

# 11
  • Мнения: 2 697
Ами на мен нищо не са ми пращали досега.

Някой беше споменал, че са му пращали някакъв подарък, а и аз съм чувала, че по принцип пращат, ама може би е при поръчка с по-голяма стойност  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 8 459
Не зависи от големината на поръчката.Правила съм големи поръчки,прегледах си профила,досега имам 12 поръчки.Обаче не са ми пращали подарък.По едно време обаче не плащах доставката,не знам защо така се получи.

# 13
  • Мнения: 2 697
Не зависи от големината на поръчката.Правила съм големи поръчки,прегледах си профила,досега имам 12 поръчки.Обаче не са ми пращали подарък.По едно време обаче не плащах доставката,не знам защо така се получи.

Хммм...ясно. А за доставката, сигурно е имало някаква промоция и доставката е била безплатна  Hug

# 14
Не съм им фен, поръчвах на скоро една кутия за гримове, и съм много доволна от нея.
Онлайн магазините са ми страст, но Атракцион не ми е нещо по вкуса.

Общи условия

Активация на акаунт