Не ми се сърдете, пак за свекървата!

  • 4 473
  • 25
  •   1
Отговори
Момичета с проблемни свекърви,
кажете моля ви как се справяте с тях. Мойта свекърва е много властна жена. Четиричленното и семейство се състои от 3-ма мъже и тя самата. Значи не можете да си представите как манипулира и промива мозъците на всички ,без изобщо мъжете да се усетят. Виждам, че и мъжа ми изобщо не се усеща. Не искам да се карам  най-малко с него или със семейството му, особено с майка му, но понякога вътрешно издивявам и кипя. Тъй като ние сме доста далеч от тях, се налага на мъжа ми да пътува често по командировки, когато е града на техните, си спи в тях от време на време. И направо не се побирам в кожата си, като си представя , че му промива мозъка. Не го казвам с някаква злоба, напротив, аз нямам нищо против нея , но манипулацията  и е направо за Гинес. Направо се възхищавам по някога на такива жени. Какво и как да постъпвам , за да няма скандали и караници, защото от тази мисъл и идея съм много далеч.

# 1
  • Мнения: 368
Ами истината е 4е яма смисъл да се хабиш сьс нея. Така 4е свиркай си толкова. Важното е вие да си се разбирате  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 537
Ех,тези свекърви! Laughing

# 3
Ние се разбираме с него много, до момента, в който не ми каже нещо или направи нещо, което знам , че изобщо не е в негов стил. Тогава вече си личи намеса. Не се караме иначе, просто оставям и така, но това определено не ми допада.

# 4

Стига де  Embarassed, знам го. Знам и, че с тези теми е адски досадно, но все пак да си питам   Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 9 826
Моята свеки е същата Wink.Не сме имали обаче проблеми с мъжа ми заради нея,оставих го сам до "прозре"истината като никога не съм му казвала "майка ти е такава,онакава".Все пак тя му е майка.Но пък винаги му казвах какво ми е казвала или направила,без да коментирам.И той се усети за доста неща.Истината е,че преди два месеца свеки замина за чужбина и сега много ,много не ми липсва Whistling.

# 6
  • Мнения: 368
Ако мислиш 4е  ще има ефект защо не поговориш с него по този въпрос.

# 7
  • Мнения: 25 447
А, защо, много си падам по такива теми!  smile3508 smile3521
Не съм имала твоя проблем, при нас беше обратното, мъжът ми се беше конфронтирал с властната си майка, в резултат на което беше изцяло обезнаследен, но за сметка на това пък и не сме имали никакви ангажименти към тях. Е, сега ходим да им наглеждаме гробовете, защото тези, които получиха всичко не се сещат, но това го правим по собствено желание, а не по задължение.
Само това мога да ти кажа - щом живеете надалече, приеми, че когато мъжът ти преспива там, това е времето, в което една майка се радва на детето си. Повярвай ми, детето винаги си остава дете за родителите, независимо на колко години е и колко собствени деца е създало. Не се конфронтирай с жената, някой ден и ти ще изпаднеш в нейното положение - децата ти да са далече от тебе.
А ако вследствие на това имате някакви проблеми, резултат на "промиване на мозъка", то проблемът не е в манипулатора, а в този, който е позволил да бъде манипулиран.

ПП Ще се обърна към всички жени с подобни проблеми: Ама вие, когато се женихте, къде гледахте? newsm78 Мъже ли избирахте или мамини синчета? Гласувайте малко повече доверие на тези свои мъже, бе, дайте им право и на собствено мнение! Егаси, все едно всички сте женени за някакви марионетки, за които се бият 2 жени - коя по-успешно да си играе с нея!  ooooh!

# 8
Ако мислиш 4е  ще има ефект защо не поговориш с него по този въпрос.

Мислила съм да говоря с него за това, но не искам да си помисли, че говоря лошо за нея, защото тогава според мен ще си развалим отношенията.

# 9
  • Мнения: 368
Ако мислиш 4е  ще има ефект защо не поговориш с него по този въпрос.

Мислила съм да говоря с него за това, но не искам да си помисли, че говоря лошо за нея, защото тогава според мен ще си развалим отношенията.
Ема ти пък няма да я нападаш пред него /за това си има приятелки - на тях да се оплакваш 4е да ти олекне/. С него по спокойно и да знаеш 4е каквато и да е тя - истината е 4е му е майка и винаги ще си остане такава каквото и да става и каквото и да прави .Затова мисля 4е ще е най добре да направиш компромис Sick  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 2 383

ПП Ще се обърна към всички жени с подобни проблеми: Ама вие, когато се женихте, къде гледахте? newsm78 Мъже ли избирахте или мамини синчета? Гласувайте малко повече доверие на тези свои мъже, бе, дайте им право и на собствено мнение! Егаси, все едно всички сте женени за някакви марионетки, за които се бият 2 жени - коя по-успешно да си играе с нея!  ooooh!

ТОва много ми хареса!!! Браво!

# 11
  • Мнения: 268
Мацки ,който си го няма такова "животно" вкъщи не може да разбере за какво става на въпрос  #Crazy . Снощи бе последния ни скандал с въпросното същество ,ама огън светка  #Cussing out . Тя жената си е с едни разбирания и понеже е свикнала цял живот да бъде нейната си мисли ,4е ще продължава ве4но,  налага ни контрол,в колко ядем ( ама то е станало 22.00 4аса и вие ще ядете , пък като идете някъде и незнаете да се приберете -става въпрос за 2 4аса ,и все такива едни изказвания дето много дразнят ,най ве4е сина и . Аз не им се мешам ама той я оправя  #Cussing out  #2gunfire ,и лошото е 4е пак не възприема  #Crazy  #Cussing out . Не се издържа ве4е ,приятеля ми се е изнервил до крайна степен заради нея и тя не го усъзнава ми продължава  Sad . Снощтния скандал бе много сериозен оттогава не сме се виждали,тъй като цял ден бяхме по зада4и . Оффффф,тия свекита не можаха да се нау4ат 4е света не се върти около тях  Tired

# 12
  • Мнения: 281
Това ми звучи като сюжет от сериала "всички обичат Реймънд"- властна майка и съпруга=твоята свекърва Joy
Знам, че на теб не ти е до смях, но пък нали живеете далеч от тях... Само си помисли, ами ако живеехте наблизо Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Само по спокойно Hug

# 13
Мога да кажа, че ги разбирам до една степен. Все пак това си и е дете. Всичко може би идва от ревността и от двете страни, незнам дали съм права по принцип. Но по някога като се поставя на нейно място , я разбирам. Но все пак човек трябва да свикне, че детето му гради собствено семейство и все пак оттук на татък, живота вече за него е съвсем друг.

# 14
  • Мнения: 429
Ако мислиш 4е  ще има ефект защо не поговориш с него по този въпрос.
Кажи му какво мислиш и какво искаш от него, не си трупай на душата.

Общи условия

Активация на акаунт